ATF23 mobil uygulaması hizmete girdi

Antalya Turizm Fuarı’na sayılı günler kala katılımcı ve kayıtlı profesyonel ziyaretçilerin B2B randevularını oluşturup, toplantılarını organize edebileceği ATF23 mobil uygulaması hizmete girdi.

11/10/2023 13:15
ATF23 mobil uygulaması hizmete girdi

Bu yıl 26-27 Ekim tarihlerinde beşincisi gerçekleşecek Antalya Turizm Fuarı, 35 ülkeden 25 binin üzerinde turizm profesyonelini ağırlayacak. Fuar katılımcıları ve turizm paydaşı ziyaretçiler, yapacakları B2B görüşmelerle 2024 projeksiyonunu oluşturma fırsatı yakalayacak.

Fuardan 2 hafta önce hizmete giren “ATF23 mobil uygulaması” ile turizm endüstrisinin önde gelen firmalarının temsilcileri yapacakları görüşmelerin randevularını önceden oluşturabilecekler. Geçmiş yıllarda yalnızca CIS için açık olan uygulama, bu yıl tüm katılımcı ve ziyaretçilerin katılımına açık olacak.

Apple Store ve Google Play üzerinden mobil cihazlara kolaylıkla indirilebilen ATF23 uygulaması, katılımcı ve ziyaretçilere B2B görüşmelerini erkenden planlayabilme imkanı sunuyor. Fuara çevrimiçi giriş kaydı yaptıran ve uygulamayı edinenler, bu uygulama üzerinden katılımcı listesine ulaşabiliyor, ATF23 görüşme ve randevularını oluşturabiliyor ve diğer kayıtlı kullanıcılarla doğrudan mesajlaşabiliyorlar.

Antalya Turizm Fuarı’nda B2B randevuların oluşturabilmesi için izlenmesi gereken birkaç adım sırasıyla şu şekilde:

- ATF23 Uygulamasına giriş yapabilmek için önce kayıtlı bir ATF23 katılımcısı olmak gerekiyor.

- Kayıt için Antalya Turizm Fuarı internet sitesinden giriş kartı oluşturması gerekiyor.

- www. antalyaturizmfuari.com / www.antalyatourismfair.com web sitelerinin anasayfasında yer alan “Giriş Kartı” butonundan kayıt formuna ulaşılabiliyor.

- Bu form doldurulup, kayıt tamamlandıktan sonraki adım ise Apple Store ya da Google Play dijital marketlerinden ATF23 uygulamasını indirmek.

- Uygulamayı indirdikten sonra giriş yapabilmek için giriş kartı oluştururken kullanılan mail adresini kullanmak gerekiyor.

- Uygulamanın yönlendirmeleriyle tüm kayıt aşamalarını tamamlayan ATF katılımcı ve ziyaretçileri, 26-27 Ekim’de Antalya Turizm Fuarı’nda yapacakları görüşmelerin randevularını bugünden oluşturmaya başlayabiliyor.

- ATF23 uygulaması, uygulamanın diğer kullanıcılarıyla anlık mesajlaşma imkanı da sunuyor.

- Uygulama sahipleri katılımcı firma listesi, fuar krokisi ve etkinlik programına da dilediklerinde bu uygulama üzerinden ulaşabiliyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.