Astre turizm yeni sezona hazır

Trabzon'da uzun yıllar turizm sektöründe faaliyet gösteren Şenol Dinç, Kudrettin Dinç, Ali Dinç, Tahir Dinç ve Eser Tanrıkulu, Astre Turizm Seyahat Acentası ismi ile şirketleşerek hizmet vermeye devam ediyor.

03/02/2023 23:22
Astre turizm yeni sezona hazır

Astre Turizm'in yeni ofisine, Haunedy Doğal-Yöresel-Hediyelik Ürünler sahipleri Ali Rıza Köroğlu ve Ömer Sarıalioğlu tarafından yapılan ziyarette, acenta sahipleri turizm sezonu ile ilgili değerlendirmede bulundular.

Yıllardır turizm sektöründe faaliyet gösteren arkadaşlar ve akrabalar olarak bir araya gelerek, Astre Turizm Seyahat Acentasını kurduklarını ifade eden şirket ortakları, Karadeniz, yurt içi ve yurtdışı turlarına çok daha profesyonel olarak devam ettiklerine vurgu yaptılar.

"2023 yılında turizmin her alanında yoğunluk bekliyoruz"

Bölge olarak 2023 yılında turizmin her alanında yoğunluk beklediklerini ifade eden Astre Turizm ortakları, deneyimli ekipleri ile bu ihtiyaçlara en güzel şekilde cevap vereceklerinin altını çizdiler.

Astre Turizm ortaklarından Şenol Dinç, Doğu Karadeniz Bölgesinin doğası, tarihi ve kültürel yapısı gereği, yurt içi ve Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere tüm ülkelerin ilgisini çektiğini, bu durumu fırsata çevirerek bölgemizde turizmin yılın 12 ayına yayılması için, acenta ortakları ve ekip olarak çalışacaklarını ifade etti.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.