Antalya’ya Sheraton ve Marriott’ı getirecek

Antalya'da 5 otel işletmesiyle 20 yıldır faaliyet gösteren Öz Hotels, Sheraton ve Marriott markalarını Antalya'ya getiriyor.

21/02/2024 12:16
Antalya’ya Sheraton ve Marriott’ı getirecek

Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı Mehmet Çelebi Öz'ün yaptığı Öz Hotels Şirketler Grubu'nun, mevcutta Side, Alanya İncekum, Okurcalar ve Antalya merkezde olmak üzere 5 otel işletmesi bulunuyor. Öz Hotels, Antalya merkez otellerinde uluslararası zincir otel markaları ile çalışma kararı aldı.

Bu kapsamda öncelikle Lara - Bülent Ecevit Bulvarı'nda bulunan ve yapımı tamamlanan otel için Sheraton yönetimi ile franchise anlaşması yaptı. Bu yeni otel, Four Points Express By Sheraton adıyla önümüzdeki aylarda hizmete açılacak.

Ne zaman açılacak?

Öz Hotels Antalya Hotel Resort & SPA olarak faaliyet gösteren otel için de Marriott zinciriyle de anlaşma imzalandı. Öz Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çelebi Öz ile Marriott İnternatinol yöneticileri Berker Yurtbulmuş ve Begüm Kaya arasında geçen 19 Aralık'ta imzalanan franchise anlaşması ile buradaki otel de Marriott International ailesine dahil oldu. Otelin, Haziran ayında hizmete açılacağı belirtildi.

Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çelebi Öz, Habertürk'te yer alan habere göre, "Öz Hotels bünyesindeki uluslararası iki otelin de bir an önce Antalya'ya kazandırılması ve en geç 2024 yılı Haziran ayında hizmete açılabilmesi için tüm çalışmalar titizlikle yürütülüyor. Grubumuza, Antalya ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.