Antalya Havalimanı’nda Turizm Karikatürleri Sergisi Açıldı

“Turistler ile tatil bölgelerinde yaşayan yerel halkın ilişkileri” temasıyla düzenlenen 15. Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması'nın yeni bir sergisi Fraport TAV Antalya Havalimanı'nda açıldı.

11/07/2024 17:41
Antalya Havalimanı’nda Turizm Karikatürleri Sergisi Açıldı

“Yetişkinler” ve “Gençler” olmak üzere iki kategoride düzenlenen yarışma, 16 ve daha alt yaş grubundakiler “Gençler” kategorisine, 17 ve üst yaşlardaki karikatürcüler de “Yetişkinler” kategorisine eser gönderiyor. Yarışma her yıl farklı alt temalar belirlenerek düzenleniyor. Bugüne kadar gerçekleştirilen yarışmalarda; “Her Şey Dahil Sistemi,” “Turizm ve Barış,” “Turizmin Geleceği, Geleceğin Turizmi,” “Dünden Bugüne Tatiller,” “Seyahat Anıları,” “Havalimanı,” “Covit 19 ve Turizm,” “Turizm Sektörü Çalışanları,” “Uzay Turizmi” ile “Turizm Sektöründe Kadınlar,” “Uzay Turizmi” ve “Turistler ile tatil bölgelerinde yaşayan yerel halkın ilişkileri” temalarında binlerce karikatür çizildi.

Uluslararası Turizm Karikatürleri Sergisi Fraport TAV Antalya Havalimanı’nda bir ay süreyle İç Hatlar Terminali Giden Yolcu Asma Katında ziyarete açık olacak.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Tüm güncellemelerden e-posta yoluyla haberdar olun.