Anex, Türkiye'ye kış sezonu satışlarına başladı

Tur operatörü Anex, Rusya’nın Moskova, St. Petersburg ve Kazan şehirlerinden Türkiye’deki kayak merkezlerine düzenli uçuşlar bazında tur satışlarının başladığını duyurdu. Tur dahilinde Kars (Sarıkamış) ve Erzurum (Palandöken) şehirlerine uçuşlar gerçekleşiyor.

14/09/2023 11:56
Anex, Türkiye'ye kış sezonu satışlarına başladı

Erzurum’a uçuş, minimum 1 saat 45 dakikalık bağlantı dahil olmak üzere 7 saat 40 dakika sürüyor. Moskova’dan Kars’a ulaşım ise 8 saat 25 dakika (İstanbul’da 2 saat 10 dakika bağlantı ile).

Tur fiyatlarına Türk Hava Yolları (THY) ile Moskova’dan İstanbul aktarmalı bir uçuş, seçilen tesiste bir hafta boyunca kahvaltı, iki yetişkin için konaklama, sağlık sigortası (gerekirse spor sigortasına kadar uzatılabilir) dahil ediliyor. Transferin paket fiyatına dahil olmadığını ve turistler tarafından satın alındığını unutmamak da önemli.

Kayağa yeni başlayanlar için de ideal

Türkiye’deki kayak merkezleri genellikle yeni başlayanlar için uygun kabul ediliyor. Ancak Sarıkamış ve Palandöken kayak merkezleri 2.100 ve 2.700 metre yüksekliklerde yer almalarına rağmen hem mavi (orta derecede kayak yapanlar için) ve kırmızı (iyi derecede kayak yapanlar için) pistlere hem de siyah (zor pistler) pistlere sahip. Ayrıca deneyimli kayakçılar için pistler mevcut. Bu nedenle Palandöken ve Sarıkamış deneyimli kayakçılar için de ilgi çekici.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.