Anex'in Moskova-İzmir uçuşları başladı... 6 ve 9 Haziran'daki uçuşlarda boş koltuk yok

Anex Tour, Pegasus Hava Yolları ile Moskova Domodedovo Havalimanı'ndan perşembe ve pazartesi günleri İzmir’e uçacak. Pegasus'un ilk PC 1520 uçağı dün Adnan Menderes Uluslararası Havalimanı'na indi.

03/06/2022 12:01
Anex'in Moskova-İzmir uçuşları başladı... 6 ve 9 Haziran'daki uçuşlarda boş koltuk yok

Anex Tour'dan yapılan açıklamada, “İzmir şu ana kadar Rus turistler için az bilinen bir bölge. Ancak bu, başka bir Türkiye'yi görmek için büyük bir fırsat. Birçok tarihi yer, antik kent kalıntıları vardır, bu nedenle Türkiye'nin bu bölgesindeki Ege kıyıları eğitim turizmi için özellikle ilgi çekicidir.

Bu arada, su sporları ve eğlence hayranlarının da şaşırtacak bir şeyleri var. Örneğin, Kuşadası beldesi dalgıçlar arasında popülerdir. Burada batık gemilerin kalıntılarını ve hatta bir su altı şehrini görebilirsiniz. Ve rüzgar ve uçurtma sörfü için, dinlenmek için Alaçatı beldesini kesinlikle düşünmelisiniz” denildi.

Anex Tour basın servisinin ATOR Vestnik'e yaptığı açıklamada, 6 ve 9 Haziran'daki uçuşlarda boş koltuk olmadığı belirtildi. Tur satın alınabilecek en erken tarihin 13 Haziran olduğu belirtildi. Türkiye'de İzmir'e uçuşla iki kişilik 4 yıldızlı otelde bir haftalık tatilin maliyeti 91 Bin 674 Ruble'den başlıyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.