Anemon yeni otelini Karabük’te açıyor

Türkiye'nin en yaygın yerli ve milli otel zinciri olan Anemon Otelleri, ülkenin dört bir yanına yayılan ağını büyütmeye devam ediyor. Anemon Otelleri, "Türkiye'de Doğduk, Türkiye'de Büyüyoruz" sloganı ekseninde yatırımlarını Karabük ile sürdürüyor.

07/09/2023 15:21
Anemon yeni otelini Karabük’te açıyor

Anemon Kent Ordu, Anemon Grand Samsun ve Anemon Kent Trabzon olmak üzere Karadeniz bölgesinde üç oteliyle faaliyet gösteren Anemon markası, otel zincirini büyütmeye Batı Karadeniz bölgesinin köklü şehri Karabük ile devam ediyor.

Anemon’un Yeni Şehri Karabük Oluyor

100 odalı kapasitesiyle hizmet verecek Anemon Kent Karabük Otel şık odaları ile konuklarına konforlu bir deneyim sunarken, aynı zamanda modern etkinlik alanları ile şehirde gerçekleşecek toplantı, kongre, seminer ve resepsiyonlara da ev sahipliği yapacak.

Karabük’ün Potansiyeli Keşfedilmeye Hazır

Türkiye'nin ilk entegre demir-çelik tesisinin kurulduğu şehir olan Karabük, maden kömürü havzasına ve sahile yakınlığı, demiryolu güzergahında bulunuşu ve stratejik uygunluğu ile iş dünyasının da yeni odak noktası olmaya aday. Şehrin iş hayatına konfor getirecek olan Anemon Karabük, aynı zamanda bölgenin turistik merkezlerini ziyaret etmek isteyen seyahat tutkunlarını da Anemon misafirperverliği ile ağırlayacak.

Hem Doğa Hem Tarih Turizmi

Safranbolu evleri, Yörük Köyü, Tokatlı Kanyonu, Hıdırlık Tepesi, Bulak Mağarası, Karabük ve Yenice Kent Ormanları, Baklabostan Tabiat Parkı gibi doğal ve tarihi güzellikleri barındıran Karabük, yurtiçi tatil rotaları için kendine has bir alternatif oluşturuyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.