Alltours: Türkiye tatil için mükemmel bir ülke

Alltours Genel Müdürü Georg Welbers, Türkiye'nin tatil için mükemmel bir ülke olduğunu söyleyerek, “Alman tatilcinin bu yıl Türkiye'ye ilgisi büyük oldu. Oteller çok iyi. Fiyat kalite dengesi de çok güzel. Tatil için Türkiye mükemmel bir ülke'' dedi.

14/11/2022 12:03
Alltours: Türkiye tatil için mükemmel bir ülke

Almanya’nın ilk 5 Tur Operatörü içerisinde yer alan Alltours, 2023 Program tanıtımını Almanya’dan davet edilen 300’e yakın seçkin Acenta yetkilileri ile Antalya/Side bölgesinde bulunan Side Star Elegance Otel kongre merkezinde yaptı. Side Star Elegance Hotel Kongre merkezindeki sunum ile başlayan etkinlik daha sonra değişik workshoplar ve 60 otelin yer aldığı fuar organizasyonu ile devam etti.

Acenteci ve otelcilerin katıldığı toplantıda bir sunum gerçekleştiren Alltours Genel Müdürü Georg Welbers, Alltours'un yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Welbers burada yaptığı konuşmada, Türkiye'nin tatil için mükemmel bir ülke olduğuna dikkat çekerek, ''Türk turizmcileri ile mükemmel bir ilişkimiz var. Alman tatilcinin bu yıl Türkiye'ye ilgisi büyük oldu. Oteller çok iyi. Fiyat kalite dengesi de çok güzel. Tatil için Türkiye mükemmel bir ülke'' dedi.

Alltours'un düzenlediği workshop ve fuar organizasyonuna Alltours Genel Müdürü Georg Welbers'in yanı sıra ürün Müdürü Jörgen Heitinga ve Kilit Global AllTours Avrupa Müdürü Levent Bekaroğlu katıldı.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.