Ajwa Cappadocia’da gelenekle geleceği harmanlayan iftar sofraları

12 Group çatısı altında faaliyet gösteren Ajwa Hotels zincirinin yeni oteli olan Ajwa Cappadocia’da Ramazan heyecanı devam ediyor. Ramazan boyunca özel sunumlarla Kapadokya’nın en sıra dışı lezzetlerini sunan otel, unutulmaz bir deneyim için misafirlerini bekliyor.

11/04/2022 14:11
Ajwa Cappadocia’da gelenekle geleceği harmanlayan iftar sofraları

Modern ve geleneksel çizgilerin birleşimi Zeferan Restaurant; Türk, Osmanlı ve Azerbaycan lezzetleriyle dolu zengin menüsünü misafirlerine sunmaya devam ediyor. Kapadokya’nın en ikonik restoranı Zeferan, lezzetli bir iftar deneyimi için Ramazan boyunca misafirlerine keyif dolu alternatifler sunuyor.

Tarihi bir atmosfer eşliğinde konuklarına ayrıcalıklı bir hizmet sunan otel, Dünya gastronomi şehri Gaziantep’ten Şef Orhan Yıldız önderliğinde Ramazan ayına yakışır bir lezzet deneyimine davet ediyor.

Ev yapımı zengin iftariyeliklerden sonra ara sıcaklara ve yaşayan mutfak temasının hakim olduğu Türk, Osmanlı veya Azerbaycan mutfağından seçtiğiniz ana yemeğe geçiliyor. Zeferan Restaurant’ta yöresel olarak sunulan tüm ürünlerin malzemeleri kendi yörelerinden getiriliyor.

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.