Ahmet Akbalık ve Jet2’nin CEO’su Steve Heapy, 2024 sezonunu görüştü

Ela Excellence Resort ile Türkiye turizmine hizmet veren Özak Global Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, Londra’daki World Travel Market’te, İngilizlerin en önemli havayolu şirketi ve seyahat acentesi Jet2’nin CEO’su Steve Heapy ile bir araya geldi.

09/11/2023 14:33
Ahmet Akbalık ve Jet2’nin CEO’su Steve Heapy, 2024 sezonunu görüştü

Ela Excellence Resort, her yıl olduğu gibi bu yıl da, İngiltere’nin başkenti Londra’da gerçekleşen ve dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olan World Travel Market’te (WTM) yerini aldı. 6-8 Kasım tarifleri arasında yapılan fuarda, Ela Excellence Resort, Özak Global Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık başta olmak üzere en üst düzeyde yöneticileriyle temsil edildi. WTM’de, Ela Excellence Resort yöneticileri çok verimli görüşmeler gerçekleştirirken Ahmet Akbalık da, Jet2 ve Jet2holidays CEO’su Steve Heapy ile bir araya geldi.

Antalya’daki Ela Excellence Resort ile Türkiye turizmine hizmet veren ve Kemer ve Didim’de de yeni otel yatırımlarına hazırlanan Özak Global Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, Birleşik Krallık’ın en önemli havayolu şirketi Jet2 ve tur operatörü Jet2holidays CEO’su Steve Heapy ile 2024 sezonuna dair bilgi alışverişinde bulundu. İngilizlerin Türkiye’ye ilgisi hakkında bilgi alan Ahmet Akbalık, Türkiye turizmi için iş birliği yapmaya hazır olduklarını söyledi.

Fuar’da Ahmet Akbalık, İngiltere ve Avrupa’nın sektörde önde gelen tur operatörleri ve DMC'leri ile 2024 sezonunda iş birliklerini arttırmaya yönelik görüşmeler yaptı. WTM’ye katılan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un koyduğu 2024 yılında 4 milyon İngiliz turist hedefi, Ahmet Akbalık ile Steve Heapy’nin görüşmesinin ne kadar önemli olduğunu ortaya koydu.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Tüm güncellemelerden e-posta yoluyla haberdar olun.