Aeroflot ile Biblio Globus, Antalya uçuşları için anlaştı

Aeroflot, turist paketlerinde yer alan hava taşımacılığı hizmetlerinin satışı konusunda tur operatörü Biblio Globus ile anlaşma imzaladı.

25/05/2022 12:18
Aeroflot ile Biblio Globus, Antalya uçuşları için anlaştı

Aeroflot, turist paketlerinde yer alan hava taşımacılığı hizmetlerinin satışı konusunda tur operatörü Biblio Globus ile anlaşma imzaladı. Anlaşma kapsamında Aeroflot'un Antalya, Male (Maldivler), Kolombo (Sri Lanka) dahil olmak üzere turist talebi artan birçok uluslararası ve iç hat destinasyona tarifeli veya charter uçuşlarının satışıyla Biblio Globus ilgilenecek.

Taraflar arası imzalanan anlaşma sonrasında açıklama yapan Aeroflot CEO'su Sergey Alexandrovsky, airporthaber'de yer alan habere göre, "Rusların bir turizm ürününe olan tüketici talebini teşvik etmek için kendimiz için farklı yaklaşımlar düşünüyoruz. Aynı zamanda güvenilirliği ve kaliteyi sağlamak bizim için son derece önemlidir.

Biblio Globus, 1 Haziran'dan itibaren Antalya'ya turist göndermeye başlayacak

Aeroflot, kendi adına, yolculara makul fiyatlarla yüksek kaliteli bir uçuş hizmeti sunmaya hazır. Aynı zamanda, tur operatörü Biblio Globus ile yaptığımız ortaklıkla, gezginler için seyahatin tüm aşamalarının lojistiğini ve organizasyonunu basitleştirecek ve daha az şüpheyle bir tatil hakkında karar vermelerini sağlayacağız" ifadelerini kullandı.

Tur operatörü Biblio Globus'un  1 Haziran'dan itibaren Antalya'ya turist göndermeye başlayacağı belirtildi. Biblio Globus, Aeroflot'un halihazırda Antalya'ya düzenlediği haftalık 3 frekans uçuştan ayrı olarak yeni uçuşlar için koltuk satışı yapacak.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.