Acun Ilıcalı'dan Survivor turizmi... Kişi başına 2.999 Dolar

Survivor programını turizm etkinliğine de dönüştüren Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu AF Seyahat, bedeli kişi başı 2 bin 999 dolardan Dominik turu düzenleyecek.

19/01/2024 12:06
Acun Ilıcalı'dan Survivor turizmi... Kişi başına 2.999 Dolar

Acun Ilıcalı, büyük bir izleyici kitlesi olan Survivor programının yeni dönemi için izleyicilerin de dahil olacağı bir programın takipçilerine özel, içinde ‘Birleşme Partisi’nin de bulunduğu ‘Dominik’ turu düzenleyecek.

Patronlar Dünyası’nda yer alan habere göre, Acun Medya kuruluşu olan AF Seyahat'in düzenleyeceği ‘Dominik turu’na katılanlar, Survivor yarışmacılarının ve Acun Ilıcalı’nın da içinde bulunduğu Birleşme Partisi’ne katılabilecek.

KONTENJAN SINIRI 100 KİŞİ OLABİLİR

Üçüncü kez düzenlenecek tur Birleşme Partisi ile bitmeyecek. Karayipler’de Katamaran Turu ve Saona Adası turu ile Dominik Cumhuriyeti keşfe çıkılacak. Dominik’e özel kahve, kakao ve tütünler deneyimlenebilecek. Survivor oyun çekimlerine şahit olabilecek ve daha sonra kura çekilerek eşleşilen rakiplerle oyun alanında yarışma deneyimlenebilecek.

08 - 14 Nisan tarihleri arasında yapılacak seyahatte şimdilik kontenjan sayısı belirtilmedi. AF Seyahat Acentesi’nden yetkilerin PD’ye aktardığı bilgilere göre geçen sene 60-70 kişi gidebilmiş. Yetkililer, bu sene bu sayının 100 kişi olabileceğini aktardı.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.