Hampton by Hilton’un eşyaları icradan satılıyor

Kocaeli’de Evet Otelcilik tarafından büyük umutlarla açılan ancak firmanın iflas etmesi sebebiyle faaliyetleri durdurulan 5 yıldızlı Hampton by Hilton Otel’in eşyaları icradan satılıyor.

31/03/2022 12:27
Hampton by Hilton’un eşyaları icradan satılıyor

İzmit’te Symbol AVM’nin hemen yanı başında bulunan 5 yıldızlı, 207 odalı dev Hampton by Hilton Otel, Ever Otelcilik tarafından işletiliyordu. Ancak firma bir süre önce iflas etti. Uzun bir zamandır da Hampton by Hilton Otel faaliyette değildi.

TADİLATTAYIZ DİYORLARDI

Hampton by Hilton Otel’in önüne her ne kadar, “Tadilattayız” yazısı asılsa da otelin işletmecilerinin iflas ettiği ve otelin kapandığını tüm kent biliyordu. Bugün ise flaş bir gelişme daha yaşandı.

MUHAMMEN BEDEL

Hampton by Hilton Otel’in içindeki malzemelerin icradan satılacağı duyuruldu. Hamton by Hilton Otel’in içindeki malzemeler ve ekipmanlar satışa çıkarıldı. Furkan Çalışkan imzalı habere göre, 331 kalem malzeme için 1 Milyon 666 Bin TL muhammen bedel belirlendi.

İHALE TARİHİ

Söz konusu ihalenin ilki 17 Mayıs Salı günü saat 14:00’te Kadıköy Mahallesi Bağdat Caddesi No 59’da bulunan mezat salonunda gerçekleştirilecek. Eğer ilk ihalede alıcı çıkmazsa bir sonraki ihale aynı yer ve aynı saatte 2 Haziran Perşembe günü gerçekleştirilecek.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.