5 yıl içinde 100 otel açacak... Hilton o kıtaya yüklendi

Hilton; Garden Inn ve Hampton by Hilton markalarıyla önümüzdeki beş yıl içinde Avrupa'da 100'den fazla otel açılışı yapacak.

07/06/2022 15:47
5 yıl içinde 100 otel açacak... Hilton o kıtaya yüklendi

Hilton 2022 içinde ise, Avrupa'da 6 yeni otel açacak. Hilton'un yeni otelleri, Almanya, İtalya, Birleşik Krallık ve Polonya'da açılacak. Berlin, Potsdam, Venedik, Bologna, Plymouth ve Szczecin'deki bu açılışlar, Avrupa'da faaliyet gösteren 60'tan fazla Hilton Garden Inn ve Hampton by Hilton tesisine katılacak.

Hilton EMEA Geliştirmeden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Patrick Fitzgibbon  yaptığı açıklamada, "Hilton Garden Inn ve Hampton by Hilton, Hilton'un en hızlı büyüyen markalarından ikisi ve Avrupa'daki gelişimin yarısından fazlası bu iki marka altında yürütülüyor.

Hilton, şu anda yerleşik ortaklarımızla faaliyet gösteren 350'den fazla otel ve 170 yeni otel ile Avrupa konukseverliğindeki en başarılı franchise destek modellerinden birini kurdu. Hilton Garden Inn ve Hampton by Hilton, konuklar arasında popüler ve kasabalardan büyük başkentlere, havaalanlarından spor stadyumlarına kadar çeşitli yerlerde kanıtlanmış bir geçmişe sahip.Bu da onları yatırımcılar için cazip bir fırsat haline getiriyor" dedi. 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.