100 Türk turizm acentesi Sisam Adası’na çıkarma yaptı

Türkiye’deki turist pazarından daha çok turist çekmek isteyen Yunanistanlı sektör temsilcileri Türkiye’den 100 acente yöneticisini Sisam Adası’na davet etti. Sisam Otelciler Birliği’nin davet üzerine adaya giden Türk acente yöneticileri, 5-7 mayıs tarihlerinde gezi ve incelemelerde bulunacak.

05/05/2023 14:51
100 Türk turizm acentesi Sisam Adası’na çıkarma yaptı

Türkiye’deki turist pazarından daha çok turist çekmek isteyen Yunanistanlı sektör temsilcileri Türkiye’den 100 acente yöneticisini Sisam Adası’na davet etti. 

Kuzey Ege Bölge Valisi Konstantinos Moutzouris, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada turizm sektöründe  Yunanistan-Türkiye ilişkilerinde büyük depremlerin ardından oluşan iyi havanın devam etmesine katkı sağlayabileceğine dikkat çekerek, "Türkiye'nin turizm pazarı, uluslararası pazardan turist çekme konusunda rekabetçi olmasının yanı sıra, adalarımıza turist çekebileceğimiz çok iyi bir pazar" dedi.

Anterhaber'in aktardığına göre, Sisam Adası’ndaki etkinlik kapsamında  ada turları ve rehberli turların yanı sıra alternatif turizme vurgu yaparak turistik ürünleri tanıtmaya yönelik özel toplantı ve geziler düzenlenecek.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.