NG Hotels'te Zafer Bayramı coşkusu

‘İyi Hisset!’ mottosuyla keyifli tatil ve sağlıklı yaşam konseptini birleştiren NG Afyon ve NG Sapanca, konuklarını Zafer Bayramı’nı kutlamaya davet ediyor.

09/08/2019 16:19
NG Hotels'te Zafer Bayramı coşkusu

NG Sapanca ve NG Afyon, sağlıklı yaşamdan, kültür turuna, farklı lezzetlerden, aile boyu eğlenceye kadar misafirlerine keyifli bir tatil fırsatı sunuyor. Doğanın sakinleştirici ve iyileştirici gücüyle konuklarına eşsiz bir deneyim sunan NG Sapanca’da Zafer Bayramı coşkuyla kutlanıyor.

30 Ağustos 1 Eylül tarihleri arasındaiki gecelik konaklamalarda geçerli olan ve doğrudan yapılan rezervasyonlarda 6 taksit ve indirim imkanı sunan NG Sapanca misafirlerini bekliyor.

NG Afyon’da zafere doğru yürüyün

Ferah tatil anlayışıyla huzurlu bir deneyim sunan NG Afyon’da Zafer Bayramı benzersiz bir coşkuya dönüşüyor. 30– 31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olan ve doğrudan yapılan rezervasyonlarda 6 taksit ve indirim imkanı sunan NG Afyon, misafirlerine unutulmaz bir bayram yaşatıyor.

25 Ağustos – 27 Ağustos tarihlerindeki konaklamalarda ise, konuklarına Şuhut Atatürk evinden Kocatepe yürüyüşü deneyimi sunan NG Afyon, kurtuluşumuzun ve milli mücadelenin anısını hep beraber yaşamak isteyenleri bekliyor. 25 Ağustos günü ise, Afyon’da gerçekleşecek Prof. Dr. İlber Ortaylı ve Prof. Dr. Bingür Sönmez ile “Büyük Taarruz ve Kocatepe’yi Bir De Bizden Dinleyin” konulu panele katılımı sağlıyor.

Yorumlar