Yunus Hayal, Paximum'a Ticaret Direktörü olarak atandı

Seyahat endüstrisinin başarılı ve deneyimli isimlerinden Yunus Hayal, Paximum'a Ticaret Direktörü olarak atandı.

09/02/2024 21:41
Yunus Hayal, Paximum'a Ticaret Direktörü olarak atandı

Paximum, seyahat endüstrisinin önde gelen markalarından biri olarak, global pazarda büyüme stratejisi doğrultusunda atılımlarına devam ediyor. Bu amaçla, Yunus Hayal'in şirketin yeni Ticaret Direktörü olarak atanması, Paximum'un uluslararası varlığını güçlendirmek için önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

Yunus Hayal, yıllara dayanan geniş deneyimi ve başarılarıyla bilinen bir sektör profesyoneli olarak öne çıkıyor. Hotelbeds EMEA Bölge Satış Müdürlüğü'nü başarıyla yönettiği dönemde, şirketin global pazardaki varlığını güçlendirmede önemli bir rol oynayan Hayal, ardından Jollytur'da Ticaret Direktörü olarak görev aldı ve stratejik ticari girişimlerde bulunarak, önemli başarılar elde etti.

Hayal, Paximum'da şirketin küresel pazarda büyüme stratejisini güçlendirmeye odaklanacak

Son üç yıldır MENA bölgesinde danışmanlık faaliyetlerini sürdüren Yunus Hayal, bölgenin dinamiklerine derinlemesine hakim olup, bu alandaki uzmanlığını Paximum'a taşımaktan heyecan duyuyor. Hayal, Paximum'da şirketin küresel pazarda büyüme stratejisini güçlendirmeye odaklanacak. Yunus Hayal'in deneyimiyle, Paximum'un uluslararası varlığını daha da artırması ve global pazardaki etkisini genişletmesi bekleniyor.

Paximum Genel Müdürü Mustafa Türk, Yunus Hayal'in katılımıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Paximum ailesine Yunus Hayal gibi deneyimli bir profesyonelin katılmasından dolayı son derece memnunuz. Hayal'in sektördeki derin bilgi ve tecrübesi, şirketimizin global pazardaki büyüme stratejilerini desteklememize yardımcı olacaktır" dedi. Paximum, Hayal'in katılımı ile birlikte, seyahat endüstrisindeki etki alanını genişleterek global pazarda daha da büyümeyi hedefliyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.