Yıldırım Taş, TÜRSAB Avrupa BTK başkan adaylığını açıkladı

TÜRSAB İstanbul Avrupa Bölge Temsil Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Yıldırım Taş, 27 Ekim'de gerçekleşecek olan seçimlerde yeniden aday olduğunu açıkladı.

19/10/2022 20:57
Yıldırım Taş, TÜRSAB Avrupa BTK başkan adaylığını açıkladı

TÜRSAB Avrupa BYK’da 2 dönem Sayman Üye görevini icra eden ve hali hazırda son 2 dönemde TÜRSAB İstanbul Avrupa Bölge Temsil Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Taş, bölgedeki turizmcilerin sesi olmak için yeniden aday olduğunu söyledi.

YILDIRIM TAŞ KİMDİR?

İstanbul’da doğan Yıldırım Taş, Etiler Turizm Otelcilik Lisesi’nin ardından, İstanbul Üniversitesi T.O. Seyahat Acentacılığı Bölümü’nü bitirdi. Türkiye’nin sayılı seyahat acentelerinde çeşitli görevlerde bulundu. 2008-2011 yılları arasında Meksika’nın Cancun şehrinde ikamet etti ve orada turizm sektöründeki faaliyetlerine devam etti.

2011’de Türkiye’de halen sahibi olduğu 1 merkez ve 1 şubeden oluşan Turizm Atölyesi’ni kurdu. Yıldırım Taş’ın halihazırda devam etmekte olan 2 online projesi daha bulunuyor. Turizm profesyonelliği olarak outgoing kapsamında özellikle egzotik destinasyonlar üzerinde ihtisaslaşan Yıldırım Taş, iyi derecede İngilizce ve orta düzeyde İspanyolca biliyor.

TÜRSAB Avrupa BYK’da 2 dönem Sayman Üye görevini yürüten ve son 2 dönemde TÜRSAB İstanbul Avrupa Bölge Temsil Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmüş olan Taş, evli ve 1 çocuk babasıdır.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.