Wyndham Resorts'te üst düzey atama

95'ten fazla ülkedeki yaklaşık 9,200 oteliyle dünyanın franchise veren en büyük otel şirketi Wyndham Hotels & Resorts, Orta ve Doğu Avrupa Pazar Yönetici Direktörlüğü görevine Murat Yılmaz'ın atandığını duyurdu.

28/02/2024 13:03
Wyndham Resorts'te üst düzey atama

Otelcilik sektöründe 35 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Murat Yılmaz, Wyndham Hotels & Resorts'un giderek büyüyen bir portföye sahip olduğu Orta ve Doğu Avrupa bölgesindeki operasyonel stratejilerine öncülük edecek ve aynı zamanda Wyndham'ın bu bölgedeki mevcut ve yeni ortaklarıyla ilişkilerin geliştirilmesinden sorumlu olacak.

Wyndham Resort'teki yeni göreviyle ilgili bir açıklama yapan Murat Yılmaz, “Yeni görevimde Wyndham ekibiyle ve otel ortaklarımızla çalışmayı heyecanla bekliyorum. Otel sahiplerimizle, yatırımcılarımızla ve ortaklarımızla güvene dayalı, uzun vadeli ilişkiler geliştirmek de Wyndham'ın pazardaki varlığını büyütmek ve franchise sahiplerimize mümkün olan en iyi şekilde destek vermek kadar büyük bir önem taşıyor. Otel geliştirme alanındaki deneyimim ve ilişkilerimle bu anlamda önemli katkılarda bulunabileceğime inanıyorum" dedi.

Eğitimini otel işletmeciliği alanında

Eğitimini otel işletmeciliği alanında tamamlayan Yılmaz, daha önce Hilton, Mariott, Starwood, Deutsche tamamlayan Yılmaz, daha önce Hilton, Mariott, Starwood, Deutsche Hospitality, Dorint Hotels ve Dedeman gibi pek çok grupta iş geliştirme, varlık yönetimi, gayrimenkul Hospitality, Dorint Hotels ve Dedeman gibi pek çok grupta iş geliştirme, varlık yönetimi, gayrimenkul geliştirme, finans, otel açılışları ve operasyonları alanlarında görev aldı.

Yılmaz, Wyndgeliştirme, finans, otel açılışları ve operasyonları alanlarında görev aldı. Yılmaz, Wyndham Hotels & Resorts'a ham Hotels & Resorts'a katılmadan önce FTI Group'da iş geliştirme yönetici danışmanı olarak grubun dünya genelindeki otel katılmadan önce FTI Group'da iş geliştirme yönetici danışmanı olarak grubun dünya genelindeki otel geliştirme faaliyetlerinde görev alıyordu.

Cornell Üniversitesi'nden Otel, Gayrimenkul ve Varlık Yönetimi geliştirme faaliyetlerinde görev alıyordu. Cornell Üniversitesi'nden Otel, Gayrimenkul ve Varlık Yönetimi sertifikası sahibi olan Murasertifikası sahibi olan Murat Yılmaz, İngilizce, Almanca ve Türkçe biliyor.t Yılmaz, İngilizce, Almanca ve Türkçe biliyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.