Wyndham Çerkezköy Hotel hizmete girdi

Türkiye’de ilk defa Himalaya tuzunu tüm alanlarda konsept olarak kullanarak fark yaratan Wyndham Çerkezköy otel açıldı.

07/11/2019 14:29
Wyndham Çerkezköy Hotel hizmete girdi

Yapılan yatırımlarla Türkiye’nin sanayi merkezlerinden biri haline gelen Tekirdağ Çerkezköy’de açılan Wyndham Çerkezköy iş seyahatleri ve turistik gezi konaklamalarında kaliteli hizmeti yeniden tanımlıyor. Huzurlu ve sakin ortamıyla, iş hayatının stresinden ve yoğun temposundan uzaklaşarak tam bir yenilenme şansı sunan Wyndham Çerkezköy'de 120 odası yer alıyor.

Otel, dünya mutfaklarından oluşan farklı menüleriyle özel tatlar sunan 6 restoranı ve insan anatomisine hâkim uzman fizyoterapistlerin hizmet verdiği SPA&Tuz Sağlık Merkezi ile benzersiz bir konaklama deneyimi vadediyor. Tesis ayrıca, cilt ve vücut bakımları, masajlar, Osmanlı Hamamı, tuz odası, tuz yatakları, taş yatakları, aroma terapi ve kapsamlı kişisel bakım hizmetleriyle misafirlerini şımartacak hizmetler sunuyor.

Sadece Türkiye için değil, Wyndham zinciri için de sıra dışı bir otel 

Türkiye’nin önde gelen çelik üreticisi KMC Grup şirketleri bünyesinde yer alan Wyndham Çerkezköy, otelcilik alanında nitelikli bir yatırım olma özelliği taşıyor. KMC Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Eren, Himalaya tuzu konseptiyle geliştirilmiş olan Wyndham Çerkezköy Oteli’nin sadece Türkiye için değil; Wyndham zinciri için de sıra dışı bir otel olduğunu belirterek,  “KMC Grup olarak daha önce otelcilik alanında bazı yatırımlarımız ve ortaklıklarımız olmuştu.

Ancak Wyndham Çerkezköy, konseptiyle çok farklı. Himalaya tuzunu otelin mutfağından, pişirme tekniklerine, arınmadan SPA’sına kadar geniş bir yelpazede kullanıyoruz. Tam bir şifa kaynağı. Kurumsal firmalar da şirket toplantılarını tam bir huzur, arınma ve terapi halinde verimlilikle yapma fırsatı buluyor.

Aileler ve bireysel kullanım için otel ve SPA Türkiye’deki emsallerinin üzerinde hizmet alternatifleri sunuyor. KMC Grup olarak otelcilik alanında bu tür özellikli otelcilik projelerine yatırım yapmaya devam edeceğiz. Reel sektör kadar hizmet sektöründe de var olmayı hedefliyoruz" dedi.

 

Yorumlar