WeBee ile LookBook Holiday’den İşbirliği

20’yi aşkın ülkede temassız otelcilik ve müşteri deneyimi sunan, Türkiye’de alanında Pazar lideri konumunda bulunan WeBee misafir etkileşim platformu “LookBookHoliday, Türkiye’deki ticari ismi “Mallı Turizm & Seyahat Tic. Ltd. Şti” ile bir A grubu seyahat acentası ile stratejik bir işbirliğine imza attı.

29/04/2021 12:53
WeBee ile LookBook Holiday’den İşbirliği

Kurulan işbirliği ile ilgili her iki firmada ortak hedeflerinin hem LookBook Holiday portföyünde olan otellerde konaklayan misafirlerin tüm aşamalarda deneyimlerini iyileştirmek hem de otelcilerin misafirleri ile olan iletişimlerini, pazarlama kampanyalarını ve günlük iş akışlarını dijitalize ederek hayatlarını kolaylaştırmak olduğunu belirtti.

Gerçekleştirilen işbirliği ile ilgili Lookbook Holiday Kurucusu, Murat Mallı yaptığı açıklamada, “LookBook Holiday olarak uzun süredir özellikle sektördeki yatak bankaları ile olan iş birliğimizde, kontratlı konaklama tesislerimizi, teknolojideki yeni trendleri şirketimiz çatısı altında buluşturarak güçlü bir entegrasyon çeşitliliği sağladık” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.

İlginizi Çekebilir