Anex'ten Cumhuriyetin 100'üncü yılına görkemli kutlama

Dünya’nın önde gelen turizm gruplarından ANEX Tourism Group, Cumhuriyetimizin 100'üncü kuruluş yıldönümünü, tüm paydaşları ile birlikte görkemli bir şekilde kutladı.

30/10/2023 13:08
Anex'ten Cumhuriyetin 100'üncü yılına görkemli kutlama

ANEX’in Antalya’daki merkez ofisinde, sevilen sanatçı Haluk Levent’in sahne aldığı organizasyonda ANEX’in tüm iş ortakları, çalışanları ve Cumhuriyet sevdalıları ile birlikte, 100. Yıl coşkuyla kutladı.

Cumhuriyet’in 100. yılını kutlamak için günler öncesinden hazırlıklarına başlayan ANEX Tourism Group, gerçekleştirdiği müthiş organizasyon ile tüm paydaşlarına unutulmaz bir 100. Yıl coşkusu yaşattı.

Kutlamada ünlü sanatçı Haluk Levent sahne aldı 

Anex Group, Türkiye Cumhuriyeti'nde her bir ferdin, her bir kuruluşun kazandığı tüm edinimlerin #CumhuriyetSayesinde gerçekleştiğini anlatan 100'üncü yıl videosunu bu konuyla ilgili belgeselleri, faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde gösterime sundu.   

28 Ekim Cumartesi günü, öğlen saatlerinde açık büfe yemek ikramı ile başlayan organizasyon, Türk rock sanatçısı Haluk Levent’in sahne alması ile devam etti. Sevilen şarkıları ile ANEX paydaşlarını coşturan Haluk Levent, bitmeyen enerjisi ile Cumhuriyetin 100. yılında sevilen şarkılarını seslendirdi. Kutlamalarda, ANEX Tourism Group Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçkar, ANEX Tourism Group CEO’su Vural Karasu ve ANEX yöneticileri de hazır bulundu.

"ANEX varsa, Cumhuriyet sayesinde"

ANEX Grubu CEO’su Vural Karasu, yaptığı konuşmada, “Bugün biz Cumhuriyet sevdalıları için çok özel bir gün, Cumhuriyetimiz'in 100'üncü yılını kutluyoruz. Cumhuriyet’in 100'üncü yılını hep beraber, personelimizle, iş ortaklarımızla kutlayalım istedik.

Biz 100 yıllık bir kuruluş değiliz, henüz 27. yılımızı doldurduk.  Ama gönülden inanıyoruz ki… ‘Anex varsa, Cumhuriyet sayesinde. Bu ülkede kurulmaktan, bu ülkenin bir değeri olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.