Villa Restoran Silivri törenle hizmete girdi

Villa Restoran Silivri, siyaset, sanat, spor ve iş dünyasından seçkin davetlilerin katıldığı görkemli bir törenle hizmete açıldı.

22/09/2022 15:56
Villa Restoran Silivri törenle hizmete girdi

İstanbul’un batı yakası yeni bir cazibe merkezine kavuştu… Villa Restoran Silivri, 21 Eylül 2022 Çarşamba günü siyaset, sanat, spor ve iş dünyasından 400 seçkin davetlinin katıldığı görkemli bir törenle hizmete açıldı.

Törende misafirlere hitaben bir konuşma yapan Villa Restoran Silivri Yönetim Kurulu Başkan Vekili Bertan Tapin, yatırımın standartları ve hizmet kalitesiyle bölgede önemli bir boşluğu dolduracağını belirterek şöyle devam etti: “Restoranımızın resmi açılışını siz kıymetli dostlarımızla gerçekleştirmek istedik. Bizleri kırmayıp davetimize icabet ettiğiniz için her birinize şükranlarımızı arz ederiz. Yaz mevsimini geride bırakıp yüksek tempoda çalışmaya başlayacağımız bu günlerde, sizi keyifli bir akşamda ağırlamak istedik. Bir kez daha hoş geldiniz, şeref verdiniz.”

Davetliler unutulmaz anlar yaşadı

Davetlilerin kırmızı halı üzerinden yürüyerek girdiği restoranda, açılışa özel gerçekleştirilen ses ve ışık şovları misafirlere unutulmaz anlar yaşattı.

Tecrübeli Executive Chef Ali Ekber Kepenek ve ekibinin özenle hazırladığı lezzetlerden tadan misafirler, Balkan müziğinin güçlü yorumcusu Suzan Kardeş ve orkestrasının icra ettiği eserlerle unutulmaz bir gece yaşadılar.

Müzik ve Sanatla da doyuracak

Villa Restoran Silivri, gastronomideki iddiasını eğlence, kültür ve sanatsal etkinliklerle de taçlandırmayı hedefliyor. Restoranın bahçesinde ve fonksiyonel salonlarında düzenlenecek özel organizasyonlarda, eğlence ve sanat dünyamızın güzide isimleri bölgede yaşayan misafirlerimizle buluşma imkânı bulacak.

Davet ve iş yemeklerinin vazgeçilmez adresi olacak

2 dönüm arazi üzerine kurulu ve Marmara denizi manzaralı Villa Restoran Silivri; Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinin yanında; iş yemekleri, davetler ve kutlamalara da ev sahipliği yapacak donanıma sahip olan restoran, deneyimli kadrosuyla bölgede önemli bir boşluğu dolduracak.

Gecenin etkinlik yönetimini Oliva MICE firması gerçekleştirdi

Turizm, etkinlik ve organizasyon sektörünün başarılı firmalarından Oliva MICE, kurucu ortakları Hüseyin Kurt ve Emrah Tırpan yönetimindeki ekipleriyle misafirlere eşsiz bir organizasyon yaşatarak tam not aldılar.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.