Vali Gül: Turizm ile ilgili sorunları biliyoruz… Güçlü bir şekilde çözeceğiz

“İstanbul Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Toplantısı” İstanbul Valisi Davut Gül koordinasyonunda yapıldı. Rami Kütüphanesi’de düzenlenen toplantıya, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan ve turizm sektörünün önde gelen isimleri hazır bulundular.

26/07/2023 17:39
Vali Gül: Turizm ile ilgili sorunları biliyoruz… Güçlü bir şekilde çözeceğiz

Rami Kütüphanesi’nde yapılan toplantıya İstanbul Valisi Davut Gül, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Vali Yardımcısı Özlem Bozkurt Gevrek, Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Üyesi ve İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu (ICVB) Başkan Yardımcısı Bahadır Yaşık ve TÜROB Başkanı Müberra Eresin ve diğer turizm ile ilgili kurumların temsilcileri katıldı.

İstanbul Valisi Davut Gül yaptığı konuşmada, “Düzensiz göçmen sorunu, hanutçuluk, günübirlik evler, dilencilik, sahipsiz köpekler ve diğer sorunlar, genel hatları ile belli. Önemli olan alınan kararların adil ve kararlılıkla uygulanması. Bize düşen de şehir yönetimi olarak bu sorunların en kısa zamanda çözüme kavuşması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmak. El birliği ile de bunu başaracağımıza inanıyorum” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.