Uzakrota’nın yeni durağı Saraybosna

Uzakrota Zirvesi, 13 Eylül 2023 'te, Devim Tour organizasyonu, USAID ve Visit Sarajevo desteği ile Bosna Hersek’in başkenti Sarajevo’daki Hills Hotel’de organize edilecek.

11/08/2023 23:42
Uzakrota’nın yeni durağı Saraybosna

Uzakrota Zirvesi, dünyanın dört bir yanından tur operatörlerini, seyahat acentelerini, havayollarını, otelleri, seyahat teknolojisi girişimlerini, konaklama yatırımcılarını, risk sermayedarlarını, teknoloji şirketlerini ve dağıtım teknolojisi şirketlerini bir araya getiriyor.

2018, 2019, 2020, 2021 ve 2023 yıllarında dünyanın en etkili turizm etkinliklerinden biri olan Uzakrota Zirvesi, 13 Eylül 2023 'te, Devim Tour organizasyonu, USAID ve Visit Sarajevo desteği ile Bosna Hersek’in başkenti Sarajevo’daki Hills Hotel’de organize edilecek.

B2B görüşmelerinin yapılması sağlanacak 

Seyahat sektöründe çalışan herkes için en önemli etkinliklerden biri olan ve uzun yıllardır New York, Londra, Dublin, Berlin, Belgrade, İstanbul ve Bakü gibi şehirlerde düzenlenen Uzakrota Turizm Zirvesi ilk defa Saraybosna’da olacak.

Türkiye, Balkanlar ve Avrupa’dan önemli konuşmacıların olacağı etkinlikte “Parçalanmış Bir Sektörde Pazarlamayla Müşteri Güvenini Geri Kazanmak”, “Sıradan Turlardan Kaçış, Kitle Turizmini Neler Bekliyor?”, “ Balkan Seyahat Pazarının Uzun Vadeli Pazarlamasını Yapmak” ve “Seyahat Sektöründe Dayanıklılık Oluşturma” gibi bir çok önemli konuşmaların yanında katılımcı markaların açacağı standlarda da B2B görüşmelerin yapılması sağlanacak.

 

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.