Ünlü otel İstanbul'daki 30'uncu yılını kutluyor

Tarihi 17. yüzyıla dayanan Çırağan Sarayı, geçmişinin asaletiyle lüksü birleştirirken, tam 30 yıldır dünyanın dört bir yanındaki seyahat tutkunlarına ve turizm sektörüne ilham kaynağı oluyor.

16/01/2021 21:18
Ünlü otel İstanbul'daki 30'uncu yılını kutluyor

Bu yıl, en köklü ve lüks otel gruplarından Kempinski markası yönetiminde 30. yıl dönümünü kutlayan Çırağan Palace Kempinski İstanbul, 30 yıldır sunduğu en üst düzeydeki kişiselleştirilmiş servisiyle dünya çapında ödüller alarak başarısını defalarca taçlandırdı.

Destinasyon tanıtma konusundaki öncü misyonuna ek olarak, Türk misafirperverliğini ve lüksü bir arada sunan Çırağan Palace Kempinski İstanbul, açıldığı günden bu yana kraliyet aileleri, ülke başkanları ve dünyaca ünlü sanatçılar dahil olmak üzere sayısız önemli ismi ağırlamaya devam ederken; şehri dünyaya tanıtan etkinlikler, uluslararası toplantılar ve seçkin düğünlere de ev sahipliği yapıyor.

Tam 30 yıldır bu efsaneyi tüm ekip arkadaşlarımızla yaşatmak bizim için büyük bir onur 

Çırağan Palace Kempinski İstanbul Genel Müdürü ve Kempinski Residences Türkiye Bölge Direktörü Ralph Radtke; “Tam 30 yıldır bu efsaneyi tüm ekip arkadaşlarımızla yaşatmak bizim için büyük bir onur. Duydukları güven ve sadakat için tüm değerli konuklarımıza ve iş ortaklarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

Seyahat endüstrisine ve sektöre bir yandan ilham olurken, umuyoruz ki daha sağlıklı günlerde bu önemli tarihi zamanları coşkuyla ve birlikte de kutlayabileceğiz. Yıl boyunca 30. yıl dönümümüz için birbirinden özel deneyimler sunmaya da devam edeceğiz” dedi.

30'uncu Yıla Özel Pasta Çırağan Palace Shop’ta

Çırağan Sarayı’nın yepyeni bir hizmet olarak sunduğu, “Çırağan Palace Shop’’ online web sitesinden 30. yıla özel hazırlanan bir pasta sipariş edilebiliyor. Kempinski Hotels yönetiminde 30. yıl kutlanırken, markanın doğduğu ülke Almanya’nın da dünya çapında şöhrete sahip “Karaorman pastası’’ Çırağan Sarayı yorumu ile sunuluyor.

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.

İlginizi Çekebilir