Ukrayna'nın Antalya uçuşları başladı

Ukrayna’dan Antalya’ya uçak seferleri başladı. Azur Air, SkyUp, Ukrayna Uluslararası Hava Yolları’nın uçakları peş peşe Antalya’ya inmeye başladı.

01/07/2020 16:41
Ukrayna'nın Antalya uçuşları başladı

SkyUp Hava Yolları, kendi bünyesindeki tur operatörü JoinUp’ın yolcularını Antalya’ya getirdi. Azur Air Ukraine’ın Antalya uçağını ise, tur operatörleri Anex Tour ile Pegas Touristik doldurdu. Coral ise, yolcularını Ukrayna Uluslararası Hava Yolları ile Antalya’ya getiriyor.

AYT Havcılık Pazarlama Müdürü Egemen Ateş, Ukrayna’dan Antalya Havalimanı’na ilk uçuşu 28 Haziran’da Wind Rose Hava Yolları’nın yaptığını, 1 Temmuz sabahında da SkyUp ve Azur Air Ukraine’ın havalimanına iniş yaptığını belirtti.

Gerçek talep 15 Temmuz'a kadar netleşir

Aynı saatlerde havalimanın gelmesi beklenen Ukrainen International Airlines’ın ise, teknik bir sorun nedeniyle öğleden sonra alana ineceğini kaydeden Egemen Ateş, Belarus’tan da bugün itibariyle ilk uçuşun gerçekleştiğini ve Belavia’nın alana iniş yaptığını belirtti.

Ateş, ilk uçuşların yolcu dolulukları açısından sağlıklı fikir vermeyeceğini, gerçek talebin 15 Temmuz’a kadar netleşeceğini ifade etti.

Yorumlar