Uğur Gültekin: 2023 için hedef büyüttük… İç pazarda hedefimiz yüzde 120

Kirman Hotels İç Pazar Satış ve Pazarlama Koordinatörü Uğur Gültekin, Kirman Hotels’in tüm pazarlarda hedeflerine doğru ilerlediklerini söyledi. Gültekin, ‘Kirman Signature konseptine yönelik geliştirilen ve yenilenen hizmet anlayışını büyük bir hassasiyetle sürdürmeye devam edeceğiz’ dedi.

27/08/2022 23:14
Uğur Gültekin: 2023 için hedef büyüttük… İç pazarda hedefimiz yüzde 120

2022 yılı için kendilerine ciddi bir büyüme hedefi koyduklarını belirten Uğur Gültekin, “Kirman Hotels markası olarak 2022 yılına kur - pandemi ve Türkiye pazarındaki alım gücünün istikrarsız finansal dinamikler arasında başlamış olmasına rağmen, tüm pazarlarda ciddi büyüme hedefine kontrollü ve doğru fiyat müdahalesi ile Şubat - Mart aylarında sağladığımız hızlı çıkış akabinde Nisan sonu itibariyle hedeflerimize ulaşmış durumdayız” dedi.

Hem kişi - geceleme hem de rakamsal bazda ulaşılan noktanın memnun edici olduğunu söyleyen Uğur Gültekin, “İç pazar özelindeki büyüme hedef payımızı ise 2023 sezonunda %120 büyüme oranıyla ifade edebiliriz. Pazarlama stratejileri ve misafir beklentisine yönelik geliştirilen yepyeni Kirman Signature konseptini yakın zamanda tüm misafirlerimize ve partner acentelerimize sunmuş olacağız. Kirman Signature konseptine yönelik geliştirilen ve yenilenen hizmet anlayışını büyük bir hassasiyetle sürdürmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu. 

Gültekin, 2023 yılı ile ilgili olarak ise “2023 yılı fiyat - performans dengesini sürekli artan maliyet ve misafir beklenti - fiyat arasında doğru bir zemine yaydığımız fiyat politikamızı ise Ekim 2022 itibariyle tüm partnerlerimizin aktif satışa açarak doğru ön görü ve hizmete olan inancımız ile 2023 hedeflerinde de Nisan 2023’te sezonu % 60 - % 70 doluluk ile karşılama niyetindeyiz” diye konuştu.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.