TÜRSAB turizmcileri, 'İletişim-Eğitim ve Dayanışma' mottosuyla Antalya'da buluşturacak

Seyahat acentaları başta olmak üzere sektörün tüm paydaşlarını bir araya getirecek 2. TÜRSAB Turizm Kongresi için geri sayım başladı. TÜRSAB tarafından düzenlenen ve ilki çok ses getiren TÜRSAB Turizm Kongresi’nin ikincisi, 16-18 Şubat tarihinde Antalya’da gerçekleştirilecek.

03/02/2024 15:46
TÜRSAB turizmcileri, 'İletişim-Eğitim ve Dayanışma' mottosuyla Antalya'da buluşturacak

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) tarafından 16-18 Şubat 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan 2. TÜRSAB Turizm Kongresi, bu yıl Antalya'nın gözde mekanlarından Royal Seginus Hotel'de gerçekleştirilecek. İş Bankası'nın ana sponsorluğunda düzenlenecek olan kongrede, 11 farklı panelde birbirinden değerli isimler, seyahat acentası temsilcileriyle bir araya gelecek.

Üç gün sürecek olan 2. TÜRSAB Turizm Kongresi, turizm profesyonelleri için sektörün bugününü ve yarınını tartışacakları, bilgi ve deneyimlerini paylaşacakları, sektörün geleceğine yön verecek stratejilerin ele alınacağı bir buluşma noktası olacak.

KONGREDE SEKTÖRÜN GELECEĞİNE IŞIK TUTULACAK

Sektörün geleceğine ışık tutmak amacıyla sürdürülebilir turizm, dijital dönüşüm, seyahat teknolojileri ve turizm trendleri ana temalarının ele alınacağı kongrede, birbirinden değerli dünyaca ünlü konuşmacılar ve sektör liderleri, derinlemesine analizler ve perspektifler sunacaklar. Uluslararası katılımın yoğun olacağı ve global bir bakış açısını temsil eden kongrede turizmin geleceğine ışık tutmak ve tüm dünyada seyahat endüstrisinde yaşanan değişim ve dönüşümü analiz edilecek.

BİRBİRİNDEN DEĞERLİ İSİMLER TURİZM PROFESYONELLERİYLE BULUŞACAK

Kongre boyunca ICCA Avrupa Bölge Direktörü Efi Koudeli, GAINING EDGE Analiz ve Araştırma Direktörü Milos Milovanovic, UNTWO Teknik İş Birlikleri Direktörü Jaime Mayaki, Psikolog Prof. Dr. Acar Baltaş, TÜRSAB Hukuk Başdanışmanı ve Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Avukat İlker Ünsever, Teknoloji Yazarı Serdar Kuzuloğlu, Tiyatro Oyuncusu ve Yazar Sunay Akın, Ekonomi Gazetesi Yayın Kurulu Başkanı Şeref Oğuz gibi isimlerin yanı sıra, alanında uzman birçok yerli ve yabancı konuşmacı, sektördeki en yeni gelişmeleri ve inovatif yaklaşımları paylaşacaklar. 2. TÜRSAB Turizm Kongresi’ne katılan seyahat acentaları temsilcileri, ağ oluşturma, bilgi alışverişi ve yeni iş birlikleri için de önemli fırsatlar yakalayabilecek.

PANELLERDE YENİ İŞ MODELLERİ VE TRENDLER DE KONUŞULACAK

Kongrede ayrıca, otel-acenta ilişkileri, hukuk ve mevzuat, yeni iş modelleri, yeni nesil turizm trendleri, dijitalleşme ve havacılık, ekonomi ve sürdürülebilirlik gibi sektör için büyük önem arz eden çeşitli konuların ele alınacağı paneller düzenlenecek.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.