TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya canlı yayında acentelerin sorularını cevaplandıracak

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya TÜRSAB TV'de gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunacak ve acentelerin sorularını cevaplayacak.

14/11/2022 15:46
TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya canlı yayında acentelerin sorularını cevaplandıracak

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, TÜRSAB TV'de "Firuz Bağlıkaya ile TÜRSAB Gündemi" özel yayınında, seyahat acentalarının sorularını cevaplandıracak. 'Savaş, pandemi yasakları, doğal afetler, TÜRSAB yasasının engellenmesi, otellere transfer hakkı verilmeye çalışılması, korsan ve usulsüz faaliyetler'le ilgili değerlendirmelerde bulunacak olan Bağlıkaya, TÜRSAB'ın 24. Faaliyet döneminde çıkan krizleri nasıl yönettiklerini de anlatacak.

Sürekli saldırı altında olan acentacılık mesleğini ve seyahat acentalarını korumak için neler yaptıklarını da anlatacak olan Firuz Bağlıkaya,seyahat acentalarının sorularını da cevaplandıracak.

Gazeteci Mehmet Güneli moderatörlüğünde TÜRSAB TV üzerinden canlı olarak yayınlanacak program sırasında sorular Facebook ve Youtube üzerinden iletebiliyor.

'Firuz Bağlıkaya ile TÜRSAB gündemi' yayını 15 Kasım 2022 Salı saat 16.00'da TÜRSAB TV ekranlarında canlı olarak yayınlanacak. TÜRSAB TV yayını aşağıdaki linklerden izlenebiliyor:

www.tursab.org.tr/tv

www.youtube.com/tursabtv

www.facebook.com/tursaborgtr

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.