TÜRSAB Antalya Havalimanı’nda denetime başladı

TÜRSAB Akdeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Rıza Perçin ve Batı Akdeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Özgen Uysal, Antalya Havalimanı Terminal 1-2'de gerçekleştirilen gece denetimlerine katılarak, sahada kontrol sağladılar.

13/05/2023 13:11
TÜRSAB Antalya Havalimanı’nda denetime başladı

Halil Öncü / Antalya

Seyahat Acentalarının haklarını korumak adına gece gündüz demeden çalışan Başkanlar, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği olarak kaçak faaliyetlerle savaşmaya var gücüyle devam ediyorlar.

TÜRSAB Akdeniz BTK, turizm sektöründe daha güvenli ve düzenli bir ortam yaratmak için çalışmalarına devam ediyor. TÜRSAB Akdeniz BTK bu kapsamda, kaçak turlarla mücadele ederken, Antalya Havaalanı karşılama bankolarında hanutçuluk ve yüksek sesle misafir karşılama gibi olumsuz uygulamaların son bulması için kararlı adımlar atıyor.

Akdeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanımız Rıza Perçin yaptığı açıklamada, “Bölgemize gelen tüm ziyaretçilerin güvenli ve keyifli bir seyahat geçirmeleri için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Türkiye Seyahat Acentaları Birliği olarak ülkemizin turizm sektörüne katkı sağlamak için her zaman en iyisini yapacağımızı taahhüt ediyoruz. Gece gündüz demeden çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.