TÜRSAB, Antalya’da denetimlere hız verdi

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Batı Antalya Bölge Temsil Kurulu tarafından İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü yetkilileri ile birlikte denetimlere devam ediliyor. Kaçak faaliyet denetimlerini Patara Yol Kavşağında gerçekletilirken, hedefin kaçak turlar ile mücadele olduğu vurgulandı.

26/05/2023 12:39
TÜRSAB, Antalya’da denetimlere hız verdi

Halil Öncü

Batı Antalya Bölge Temsil Kurulu Başkanı Hüseyin Gençer yaptığı açıklamasında, “Kaçak faaliyet denetimlerimiz, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüz ile birlikte hız kesmeden devam ediyor. Acentelerimizin hakkını savunmak ve misafirlerimizin daha iyi hizmet almaları için denetimlerimiz devam edecek. Bu yıl özellikle yaz sezonunda yoğun bir turizm faaliyeti bekliyoruz.

Gerek doğal yapısı ile gerekse de tarihi ve alternatif turizm adına oldukça zengin bir bölgeyiz. Bölge olarak villa kiralamada yoğun ilgi çekiyoruz. Seçim sonrası bölgemize ilginin daha da artmasını bekliyoruz. Misafirlerimizin güvenli ve rahat bir tatil yapmaları adına ve kaçak faaliyetlerin engellenmesi adına denetimlerimize devam edeceğiz” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Tüm güncellemelerden e-posta yoluyla haberdar olun.