TÜROB Başkanı Eresin duyurdu… Oteller de enflasyonla mücadele kampanyasına destek verecek

Enflasyonla mücadele kapsamında çeşitli sektörlerde başlayan indirim kampanyasına turizm sektöründen de destek geldi. Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Başkanı Müberra Eresin, sektör olarak Cumhuriyet’in 100’üncü yılında enflasyonla mücadele kapsamında düzenlenen indirim kampanyasını desteklediklerini açıkladı.

27/10/2023 12:22
TÜROB Başkanı Eresin duyurdu… Oteller de enflasyonla mücadele kampanyasına destek verecek

TÜROB Başkanı Müberra Eresin, turizmin Cumhuriyet tarihi boyunca en çok başarıya ulaşan sektörlerin başında geldiğini belirterek, “Cumhuriyetin bizlere sağladığı yüz yıllık gelişimin ve kazanımların haklı gururunu yaşıyoruz. Bu gelişim devam edecektir” dedi.

Nurdoğan Arslan Ergün imzalı habere göre, enflasyonla mücadele kapsamında çeşitli sektörlerde başlayan indirim kampanyasına turizm sektöründen de destek geldi. Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Başkanı Müberra Eresin, sektör olarak Cumhuriyet’in 100’üncü yılında enflasyonla mücadele kapsamında düzenlenen indirim kampanyasını desteklediklerini açıkladı.

"TÜROB olarak üyelerimizle birlikte indirim kampanyasını destekliyoruz"

Eresin, “Ticaret Bakanımız Prof. Dr. Ömer Bolat ile yaptığımız görüşmeler sonrasında, TÜROB olarak üyelerimizle birlikte Cumhuriyet'in 100’üncü yılında enflasyonla mücadele kapsamında düzenlenen indirim kampanyasını desteklediğimizi belirttik. Kampanyaya katılacak üyelerimizin isimleri Ticaret Bakanlığımızın internet sitesinde güncel olarak yayınlanacak.

Enflasyonla mücadelede üzerlerine düşeni fazlasıyla yaparak bu konuda hassasiyet göstereceklerinden emin olduğum tüm üyelerimizi kampanyaya katılmaya davet ediyorum” açıklamasını yaptı.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.