Türkiye’ye balayına gelen Rus çifti Suriyeliler soydu

Rusya’dan balayına gelen genç çiftin, bir durakta iki Suriyeli tarafından valizleri ve çantaları çalındı.

14/01/2021 13:55
Türkiye’ye balayına gelen Rus çifti Suriyeliler soydu

Suriyeliler, Türkiye’ye balayına gelen Rus çifti soyup soğana çevirdi. Hürriyet yazarı Yalçın Bayer bugünkü köşe yazısında, bir okurundan gelen ve Türkiye'ye balayına gelen Rus çiftin Suriyeliler tarafından soyulmasını anlatan mail'e yer verdi.

Bayer'in köşe yazısının ilgili bölümü şöyle:

"İstanbul Havalimanı’na gitmek üzere dün 14.00 sıralarında HAVABÜS’e bindim. Tam bu sırada şoförler vardiya değişikliği yaptılar.

İnen şoför, binen şoföre dedi ki:

“Otobüste hırsızlık oldu, Rusya’dan balayına gelen genç çiftin, bir durakta iki Suriyeli tarafından valizleri ve çantaları çalınmış.” Tabii biz sonra haberdar olduk. Emin olun hallerini benim gibi çok kişi izledi. Hırsızlara lanet yağdırdım.

Bir şey yapamadım, sizin kanalınızla sayın Turizm Bakanı’na iletmek istiyorum. Böyle bir balayından sonra acılar içinde ülkelerine dönen gençler, Türkiye için neler söylemişlerdir!

Gerçekten olacak şey değil. Otobüsteki kameralardan belki bulunurlar. Yakalandıklarında Türkiye’de bir saat bile bırakılmamalılar. M.E."

Yazının tamamı: https://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/yalcin-bayer/turkiyeye-balayina-gelen-rus-cifti-soyup-sogana-cevirdiler-41714123


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.

İlginizi Çekebilir