Türkiye’nin üst düzey otelleri Moskova’da Rus turizmcilerle buluşacak

Türk ve Rus turizmcileri Rusya’nın başkenti Moskova’da buluşturacak olan Trust Moscow Luxury Event, 23 Kasım 2022 tarihinde Radisson Blu Olympiyskiy Hotel Moscow’da düzenlenecek.

21/10/2022 21:28
Türkiye’nin üst düzey otelleri Moskova’da Rus turizmcilerle buluşacak

Hazırlıkları devam eden ve 80 kesinleşmiş B2B toplantının yapılacağı etkinlikte Türkiye’nin üst düzey otelleri yer alacak. Otellerin yanı sıra aynı zamanda üst düzey sağlık kuruluşlarının da yer alacağı etkinlikte Rus pazarı ile buluşmak istediklerini belirten Future X Events Yönetim Kurulu Üyesi ve Satış Müdürü Selda Kuzu, Rusya’nın 2023 yılında turizmin yanı sıra aynı zamanda medikal turizmde de Türkiye’yi gidilebilecek tek ülke olarak gördüğünü söyledi.

Bu dönemde Rusya pazarında farklı şehirlerde de çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini ifade eden Selda Kuzu, lüks otellerin, yat ve jet firmalarının etkinliğe katılacağını belirterek 1 günlük çok güçlü bir etkinlikle Luxury Life Style konseptine katkıda bulunacaklarını dile getirdi. Son 3 yıldır Luxury Travel için 8 başarılı etkinlik yaptıklarını belirten Kuzu, 2023 yılında Cumhuriyetin 100. Yılı temalı farklı etkinlikleri farklı ülkelerde de yapacaklarını söyledi.

Amacımız Türkiye turizminin zenginliklerini ve potansiyelini tanıtmak 

Future X Events Yönetim Kurulu Üyesi ve Satış Müdürü Selda Kuzu ayrıca, 2023 yılının  ilk 6 ayında yapacakları çalışmalar hakkında da bilgi verdi: “19-20 Ocak’ta Antalya’da Sağlık Turizmi Fuarı ve Luxury Travel etkinliği gerçekleştireceğiz. Ardından 18 Mart’ta İngiltere’nin başkenti Londra’da Sağlık Turizm ve Luxury Travel etkinliği olacak.

Bir diğer etkinliğimiz ise 16-23 Mayıs’ta ABD’de Sağlık Turizmi ve Luxury Travel etkinliği gerçekleştireceğiz. Amacımız Türkiye turizminin zenginliklerini ve potansiyelini tanıtarak doğru işbirliklerine zemin hazırlamaktır. Dünya turizmi önümüzdeki yıllarda hareketli günler yaşayacak. Türkiye bu hareketliliğin tam ortasında olmalı. Etkinliklerimizi bu açıdan çok değerli buluyoruz” diye konuştu.

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.