Türk turizmciye uluslararası görev... İspanya ve Hollanda'dan da O sorumlu olacak

Uzun yıllardan bu yana Hapimag Sea Garden Resort Bodrum’da farklı görevler üstlenen ve geçtiğimiz yıl itibariyle markanın İsviçre'de yer alan merkezine atanarak görevini sürdüren Kerem Demirkol, 2021 itibari ile Türkiye bölgesinin yanı sıra İspanya ve Hollanda bölgelerinin de operasyonel yönetimini üstlendi.

15/01/2021 13:02
Türk turizmciye uluslararası görev... İspanya ve Hollanda'dan da O sorumlu olacak

Uzun yıllardır Hapimag Sea Garden Resort Bodrum’da farklı görevler üstlenen Kerem Demirkol, geçtiğimiz yıl  markanın İsviçre’deki merkezine atanarak görevini sürdürmekteydi.

Demirkol, Ocak 2021 itibari ile, şirketin yeni organizasyon yapılanması sonrasında, Türkiye Bölgesi’nin yanı sıra, İspanya'da farklı bölgelerde bulunan 5 resort ve Hollanda Amsterdam'da bulunan tesisin operasyonel yönetimini üstlendi.

Sektöre 1992 yılında adım attı

Kerem Demirkol, 1992 yılından bu yana turizm ve otelcilik sektöründe çalışıyor. Uzun yıllar İsviçre yatırımlı  Hapimag Sea Garden Resort Bodrum’da çeşitli kademelerde yöneticilik yapan Demirkol, 2013-2019 tarihleri arasında Hapimag Sea Garden Resort Bodrum‘un Genel Müdürü olarak görev yaptı. Demirkol, iyi derecede İngilizce ve Almanca biliyor.

Hapimag’ın 16 ülkede 58 tesisi var

Hapimag, tek bir tatil lokasyonu yerine aynı standartlarda farklı alternatif destinasyonları yaratmak amacıyla 1963 yılında kuruldu.

Bugün Avrupa’daki birbirinden konforlu tesislerinin haricinde Orlando ve Marakeş’in de içinde bulunduğu 16 ülkede 58 tesisi bulunuyor ve üyelik sistemi ile hizmet veriyor. Hapimag’ın tüm dünyada 130 bin üyesi, 2 bin yatak kapasitesi bulunuyor.

Kapasite olarak Ege’nin en büyüğü

Kapasite olarak Ege Bölgesi’nin en büyük turizm tesisi konumunda yer alan Hapimag Sea Garden Resort Bodrum, Mart 1994 tarihinde hizmete açıldı. Tesis, 351 odalı tatil köyü ve 285 odalı otel bölünden oluşuyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.

İlginizi Çekebilir