TUYED yeni yönetimini belirledi... Haluk Özsevim güven tazeledi

Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği (TUYED) Olağan Genel Kurulu İstanbul’da Point Hotel Taksim ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen seçimde mevcut başkan A.Haluk Özsevim güven tazeledi.  

06/07/2023 11:47
TUYED yeni yönetimini belirledi... Haluk Özsevim güven tazeledi

Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği, Olağan Genel Kurulu’nu İstanbul’da gerçekleştirdi. Point Hotel Taksim’de gerçekleştirilen Genel Kurul’a mevcut yönetim kurulu ve üyeler katıldı.

Mevlüt Yeni, İdris Taş ve Bünyamin Tokmak’tan oluşan Divan Kurulu’nun yönettiği Genel Kurul’da ilk olarak Yönetim Kurulu’nun Faaliyet Raporu ve Denetim Raporu onaylandı. Sonrasında ise TUYED Tüzüğü’nde gerçekleştirilen değişiklikler tek tek oylanarak onaylandı. Genel Kurul’da A.Haluk Özsevim’in hazırladığı liste ile seçime gidildi. Yapılan oylama sonucunda A.Haluk Özsevim ve Yönetim Kurulu Üyeleri 3 yıl daha TUYED’in yönetimini üstlendi.

"TUYED için yeni bir dönem başladı" 

Yapılan seçim sonrasında konuşan A.Haluk Özsevim, TUYED için yeni bir dönemin başladığını belirterek; “Geçtiğimiz dönemde TUYED’e katkı sunan yönetim kurulu ve dernek üyelerimize çok teşekkür ediyoruz. Şimdi TUYED için yeni bir dönem başladı. Bana tekrar bu görevi layık gördüğünüz için herkese çok teşekkür ediyorum.

Bu dönemde en önemli amacımız, Anadolu’ya yayılmak ve derneğimizi daha etkin hale getirmek olacaktır. Uluslararası ilişkileri güçlendirmek de amaçlarımızdan biridir. Daha güçlü bir TUYED için yönetim kurulu üyelerimiz ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Gerçekleştirmek istediğimiz proje ve çalışmalarımızı da çok yakın bir zamanda açıklayacağız” diye konuştu.

TUYED’in yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu

A.Haluk Özsevim (Başkan)

Hasan Arslan (Başkan Vekili)

Mehmet Güneli (Genel Sekreter)

Belma Toprak Sönmezler (Sayman)

Halil Öncü (Yönetim Kurulu Üyesi)

Volkan Altıntaş (Yönetim Kurulu Üyesi)

Mehmet Uluğtürkan (Yönetim Kurulu Üyesi)

 Yönetim Kurulu Yedek

Tuncay Sevin

Burcu Ilgaz

Savaş Daş

Emre Baktıroğlu

Gönül Yıldırım

Mehmet Ali Doğan

Nusret Kafasıbüyük

Denetim Kurulu

İdris Taş

Hatice Ünal Bilen

Gülay Yücel Sarıkaya

Denetim Kurulu Yedek

Sebahattin Ercan

Özlem Kapar Bayburs

Bünyamin Tokmak

Danışma Kurulu

Mevlüt Yeni

Meliha Okur

Musa Alioğlu


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.