Turist çift, sadece 436 TL’ye Antalya’da bir hafta tatil yapacak

İngiltere’den bir çift, uçak bileti ve otel ücreti de dahil olmak üzere sadece 436 TL'lik (10,85 Sterlin) bir Türkiye tatiline hak kazandı.

09/05/2024 15:14
Turist çift, sadece 436 TL’ye Antalya’da bir hafta tatil yapacak

İngiliz çift Andrew Haskins ve Toni-Ann, “Bid for a Break” yarışmasını kazandıktan sonra sudan ucuz bir ücret karşılığında Antalya’da yedi gecelik lüks bir otel tatilinin sahibi oldular. Yakın zamanda yapılan bir araştırma, artık Birleşik Krallık'taki bir havaalanında bir litre biranın ortalama maliyetinin 271 TL (6,75 Sterlin) olduğunu, bir bardak şarabın ortalama fiyatının ise 385 TL (9,59 Sterlin) olduğunu ortaya çıkardı.

İnşaat işinde çalışan Haskins, Sözcü'de yer alan habere göre, "Eşim Toni-Ann ve ben birkaç kez yarışmaya katıldık ancak şu ana kadar başarılı olamadık. Instagram'da yarışmanın yeniden başladığını gördüm ve bir kez daha denemeye karar verdim. Kazanılan miktar, eşimle tanıştığım tarih (10 Haziran) ve doğduğum yılın (1985) birleşiminden oluşuyor, bizim için harika bir tatil kazancıyla sonuçlanan aptalca bir fikir! Antalya'ya gitmek için sabırsızlanıyoruz." dedi.

Jet2holidays'in kampanyasına 2021'deki lansmanından bu yana milyonlarca tatilci katıldı 

Tur şirketi Jet2holidays'in kampanyasına 2021'deki lansmanından bu yana milyonlarca tatilci katıldı. Popüler kampanyanın geri dönmesi yönündeki taleplerle boğuşan tur operatörü, kısa süre önce kampanyayı sınırlı bir süre için geri getirmeye karar verdi.  Katılımcıların teklif verilebileceği son fırsat, Hırvatistan'ın Split kentindeki Valamar'daki Dalmacija Places Hotel'e iki yetişkin için yedi gecelik bir tatil olacak.

Jet2.com ve Jet2holidays CEO'su Steve Heapy şunları söyledi: "Lansmanından bu yana, 'Bid for a Break' kampanyamız tatilciler arasında son derece popüler oldu. Her zaman müşterilerimize daha fazlasını vermenin yollarını arıyoruz, bu kampanyayı tekrar geri getirmek ve herkese bir mola vermek için tekrar teklif verme şansı vermek istedik.”


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.