İstanbul'dan Bodrum'a transfer oldu... Tunç Batum, Mandarin Oriental Bodrum'da

Bodrum Yarımadası’nın en büyüleyici koyu olan Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum’un yeni genel müdürü, tecrübeli turizmci Tunç Batum oldu.

10/11/2023 13:24
İstanbul'dan Bodrum'a transfer oldu... Tunç Batum, Mandarin Oriental Bodrum'da

Konaklama sektöründe köklü bir tecrübeye sahip Hilton Ankara, Hyatt Regency İstanbul, Hillside Su Hotel, Ela Excellence Resort Hotel, Hilton Dalaman Resort and Spa gibi Türkiye’nin önde gelen otel gruplarında üst düzey yöneticilik yapan Tunç Batum, Mayıs 2023’de bu yana Mandarin Oriental, Bosphorus, İstanbul Genel Müdürlüğü'nü yürütmekteydi.

Grubun en başarılı otelleri arasında bulunan ve 2024 sezonunda 10. yılını kutlayacak olan Mandarin Oriental, Bodrum’un Kasım 2023 itibarıyla genel müdürlük görevine getirilen Tunç Batum, üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi Mütercim Tercümanlık Bölümü’nde tamamladı.

"Mandarin Oriental, Bodrum’daki yeni görevim için oldukça heyecanlıyım"

Batum, Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nde İşletme ve Yönetim, Carlson Hospitality’de Restoran İşletmeciliği konusunda dersler aldı. Türkiye’de yer alan ulusal ve uluslararası pek çok işletmede yöneticilik yapan Tunç Batum, kayak ve tenis sporlarıyla aktif olarak ilgileniyor.

Yeni görevine ilişkin açıklama yapan Batum, “35 yıllık meslek hayatımda turizm sektörünün pek çok alanında farklı tecrübeler ve mesleki kazanımlarım oldu. Her zaman gelişim odaklı ve yeniliklere açık dinamik bir anlayışla çalışıyorum. Dünyanın en önemli resort otelleri arasında yer alan ve sayısız başarılara imza atan Mandarin Oriental, Bodrum’daki yeni görevim için oldukça heyecanlıyım. Ekibimin tecrübe ve desteğiyle bu değerli markayı daha da ileriye taşımak için büyük bir gayretle çalışmaya devam edeceğim” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Tüm güncellemelerden e-posta yoluyla haberdar olun.