Tuna Termal Hotel yeni konseptiyle hizmete giriyor

Termal Suyun Başkenti Afyonkarahisar’ın Gazlıgöl mevkiinde yer Tuna Termal, renovasyon sonrası yenilenen konseptiyle tekrar misafirlerinin karşısına çıkacak.

03/10/2022 16:40
Tuna Termal Hotel yeni konseptiyle hizmete giriyor

Halil Öncü

Tuna Termal Resort İşletmecisi Süleyman Çınaroğlu yaptığı açıklamada “1 Eylül de devralmış olduğumuz tesisimizi; 25 Ekim 2022 Tarihi itibariyle, komple renovasyondan geçmiş olarak yeni bir hizmet anlayışı ile misafirlerimize ve üyelerimize kapılarımızı açıyoruz. Herşey dahil sistemi ile tüm odalarımız termal havuzlu. Tüm misafirlerimizi termal suyun başkenti Afyonkarahisar’ın Gazlıgöl mevkiinde yer Tuna Termal’e bekliyoruz” diye konuştu.

Afyonkarahisar’da kaplıca tatili yapmak isteyen misafirlerin vazgeçilmez adresi olmaya hazırlanan tesis, 6 blok 288 daireden oluşuyor. Misafirler, tesiste Hamam, Sauna, Buhar Odası, Tuz Odası, Kar Çeşmesi, Çamur Banyosu gibi imkanlardan yararlanabilecek ve Gazlıgöl’ün nadir bulunan termal suyundan faydalanabilecekler. Misafirler ayrıca tesisin güzel bahçesinde yürüyüş yaparak keyifli zaman geçirebilecek. Her Şey Dahil Konsepti İle işletilecek. Tesis 25 Ekim 2022 itibariyle yenilenmiş konseptiyle misafirlerin hizmetinde olacak.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.