TUI İngiltere'nin Türkiye operasyonları başlıyor

TUI İngiltere, İngiliz hükümetinin yeni seyahat kararlarının ardından iptal edilen destinasyonları güncelledi. Şirket, daha önce belirttiği üzere Antalya, Dalaman, Bodrum ve İzmir operasyonlarına ise, 16 Ekim itibariyle başlıyor.

09/10/2021 15:09
TUI İngiltere'nin Türkiye operasyonları başlıyor

Buna göre şirket, Mısır’da Şarm El Şeyh ve Jamaika operasyonlarını 16 Ekim’e kadar iptal etti. Şirket Cape Verde, Küba, Dominik Cumhuriyeti ve Meksika iptallerini ise 21 Ekim’e kadar uzattı.

Aruba, Avusturya, Bulgaristan, Kosta Rika, Marsa Alam (Mısır), İtalya’da Sardinya ve Sicilya, Florida, Calabria, İspanya’da Girona, Malta, Karadağ, Tayland ve Tunus’ta Amerika ve Girona’ya TUIfly ile yapılacak uçuşları 31 Ekim’e kadar iptal etti.

Türkiye destinasyonları geri döndü

Öte yandan, TUIfly harici uçuşlarla yapılan Avusturya, Hindistan, Endonezya, Kenya, Seyşeller, Tanzanya, Tayland, Trinidad ve Tobago, ABD ve Abu Dabi operasyonları da 31 Ekim’a kadar iptal edildi.

TUI İngiltere, daha önce belirttiği üzere Antalya, Dalaman, Bodrum ve İzmir operasyonlarına ise, 16 Ekim itibariyle başlıyor. Şirketin ayrıca Balear ve Kanarya adaları, Hırvatistan, Kıbrıs, Yunanistan’da 12 nokta, İtalya’da Napoli, Madeira ve Porto Santo, İspanya anakarasında Alicante, Malaga ve Reus, Fas, Portekiz ve St Lucia operasyonları planlandığı şekilde devam ediyor.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.