TUGEV'in yeni yönetimi belli oldu

Turizm Geliştirme ve Eğitim Vakfı'nın (TUGEV) 23. Genel Kurulu, 12 Temmuz Çarşamba günü İstanbul Ticaret Odası’nda gerçekleşti. Toplantıya İTO Başkanı Şekib Avdagiç yeniden TUGEV Yönetim Kurulu Başkanı seçildi. Başkan yardımcılığı görevlerine ise, TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya ve İTO Yönetim Kurulu Üyesi Bahadır Yaşık getirildi.

14/07/2023 14:35
TUGEV'in yeni yönetimi belli oldu

İTO’da yapılan Turizm Geliştirme ve Eğitim Vakfı'nın 23. Genel Kurulu toplantısına Fatih Belediye Başkanı Ergun Turan, İTO Başkanı Şekib Avdagiç, İstanbul Vali Yardımcısı Özlem Bozkurt Gevrek, TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, TÜROB Başkanı Müberra Eresin, Kültür ve Turizm eski bakan yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, Dedeman Holding Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı Banu Dedeman, İTO Yönetim Kurulu Üyesi Bahadır Yaşık ve Gıyasettin Eyyüpkoca TGA yönetimi kurulu üyeleri ile İTO yönetim kurulu ve mütevelli heyeti üyeleri ve çok sayıda turizm sektörünün önde gelen isimleri hazır bulundu.

Yapılan 23’üncü Genel Kurulda İTO Başkanı Şekib Avdagiç yeniden TUGEV Yönetim Kurulu Başkanı seçildi. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya ve İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Üyesi Bahadır Yaşık getirildi. Yönetim Kurulu Üyeliklerine ise, Global Magic Brands Başkanı Ömer Şahabeddin Şengüler, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, İstanbul Vali Yardımcısı Özlem Bozkurt Gevrek, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul Turizm Platformu (İTP) Direktörü Şengül Altan Arslan, Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Başkanı Müberra Eresin, Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) Başkanı Oya Narin, Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur ve İGA İstanbul Havalimanı CEO’su Hüseyin Kadri Samsunlu getirildi.

TUGEV Yönetim Kurulu yedek isimleri isi şu isimlerden oluştu. İHK Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Halil Kalay, Magicbox Genel Müdürü Vedat Coşkun ve Dedeman Holding Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı Banu Dedeman.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.