Tourism Events Company, Türkiye’deki oteller ile Almanya’daki acenteleri buluşturacak

Tourism Events Company ile Türkiye’deki otellerle Almanya’daki acenteleri buluşturacaklarını söyleyen Bennur Çelebi, Almanya’da Türkiye turizmine katkı sağlamayı amaçladıklarını ifade etti.

19/04/2023 13:44
Tourism Events Company, Türkiye’deki oteller ile Almanya’daki acenteleri buluşturacak

Uzun yıllar Antalya’nın önemli otel ve otel gruplarında görev yapan Bennur Çelebi ve Almanya’daki ortağı turizmci Funda Taşar'in birlikte hayata geçirdiği Tourism Events Company, Türkiye turizmine farklı bir soluk getirmeyi amaçlıyor.

Tourism Events Company ile Türkiye’deki oteller ile Almanya’daki acenteleri buluşturacaklarını söyleyen Bennur Çelebi, Almanya’da Türkiye turizmine katkı sağlamayı amaçladıklarını belirtti. Bennur Çelebi, “Türkiye’deki otelciler ile Almanya’daki acenteleri ortak bir noktada doğru bir şekilde buluşturmak ve bunu yaparken hem otelcilere hem acentelere hem de Türkiye turizmine katkıda bulunmak istiyoruz” dedi.

"Otelcileri ve acentecileri doğru ve verimli noktada buluşturmayı hedefliyoruz"

Yıllardır oteller adına Almanya’daki acentelerle bir araya geldiklerini hatırlatan Çelebi, “Ortağım Funda Taşar ile otellerin ve acentelerin ne istediğini çok iyi bilerek yola çıktık. Her otelin ve acentenin isteği doğru partnerlerle bir araya gelmek ve sağlıklı bir iş ortamı kurmaktır. Bizim yapacağımız şey ise otelcileri ve acentecileri doğru ve verimli noktada buluşturmaktır.

Bunu sağladığımız zaman hem acenteler, hem oteller hem de Türkiye turizmi kazançlı çıkacaktır. Sadece Antalya özelinde çalışmalar yapmayacağız. Türkiye’nin farklı noktalarını da tanıtarak turist akışına destek vermek istiyoruz” diye konuştu.

Geliri, Türkiye'deki depremzedelere verilmek üzere konser düzenlenecek

Bağımsız Acenteciler Birliği’nin (ASR) Türkiye ile yapılacak tüm event ve projelerinin organizasyonlarını Tourism Events Company’nin yapacağını hatırlatan Bennur  Çelebi, ilk olarak Almanya’daki Bağımsız Acenteciler Birliği (ASR) ile depremzedeler yararına bir konser organize edeceklerini söyledi. Çelebi, “Geçtiğimiz haftalarda Türkiye’de yaşanan deprem büyük acılara neden oldu.

Bu acıyı görmezden gelemeyiz. Bağımsız Acenteciler Birliği ile bir araya gelerek bir konser organize edeceğiz. Türk ve Alman sanatçıların sahne alacağı konserin geliri, deprem bölgesinde sosyal projelerde değerlendirilecek. Şu an destek konseri için sanatçı arayışındayız. Bu acıyı bir nebze olsun dindirmek ve depremzedelere destek olmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.