Titanic Luxury Collection Bodrum'da hayat sizin etrafınızda döner

Maviliklere uzanan yeşilin, damağınızı şımartan lezzetlerin, ilk kez tadına varılan zevklerin ve sevdiklerinizin neşesini izlemenin keyfini çıkarın. Titanic Luxury Collection Bodrum’da hak ettiğiniz lüks tatili yaşayın.

24/05/2023 14:38
Titanic Luxury Collection Bodrum'da hayat sizin etrafınızda döner

Titanic Luxury Collection Bodrum, tüm yenilikleriyle yaz tatiliniz için harika bir deneyim sunuyor. Maviliklere uzanan yeşilin, damağınızı şımartan lezzetlerin, ilk kez tadına varılan zevklerin ve sevdiklerinizin neşesini izlemenin keyfini çıkarın. Titanic Luxury Collection Bodrum’da hak ettiğiniz lüks tatili yaşayın. 

Bodrum’da sakin deniziyle Güvercinlik’te sevdikleriniz için aradığınız lüksten çok daha fazlası, Titanic Luxury Collection Bodrum’da bir arada.Siz ve sevdikleriniz buna değer…

Tüm sevdiklerinizin bir arada olabileceği geniş villalar

Deniz manzaralı, kendinizi daha özel hissedeceğiniz tamamen sedir ağacı ile döşenmiş havuza doğrudan erişimi olan swim-up, balkonunda jakuzisi olan exclusive swim-up odaları, tüm sevdiklerinizin bir arada olabileceği geniş villaları tamamen konforunuz için ve sizi daha çok şımartmak için tasarlanmış, zevklerinize göre özelleşen hizmetler ile taçlanmış.

Özel misafir asistanından çok seçenekli yastık menülerine, 24 saat açık mutfaktan tüm barlarda kolajen çaylarına, sahilde şezlonglara, içecek ve havlu servisinden sundowner ritüellerine birçok yenilik bu yaz Titanic Luxury Collection Bodrum’da…

Dünyaca ünlenmiş a’la carte restoranlar 

Dünyaca ünlenmiş a’la carte restoranlarını ödüllü uzman şeflerin yönettiği Titanic Luxury Collection Bodrum’da her damak tadına hitap eden iddialı lezzetler de sizleri bekliyor. Türk mutfağını Avrupa’ya tanıtan Hasır, Uzakdoğu’nun en egzotik lezzetlerini sunan Nori, ünü Avrupa’ya yayılan steakhouse markası Beef Grill Club ve ,  Ege ve Akdeniz mutfağının eşsiz lezzetlerinde seçmelerin yer aldığı modern taverna konseptli Yamas Restoran, modern İtalyan mutfağı Pascarella ile gastronomi şölenine hazır olun.

Çocuklarınızla geçireceğiniz güvenli bir tatil için oyun ve atölyeler ile zenginleşen KIKOA  Kids Club’da ise minik misafirleri yeni bir heyecan, yeni maceralar ve yeni keşifler bekliyor. Çocuklara özel restoran bölümünde farklı, eğlenceli ve bir o kadar da lezzetli menülerle en değerli misafirler tabaklarını renklendirip, öğünlerini birer vitamin deposuna dönüştürebilecekler.

Heyecan verici yenilikleri ve ayrıcalıklı hizmetleriyle Titanic Luxury  Collection Bodrum tatilinize ayrı bir renk katacak. Kendiniz için iyi bir şey yapın, hak ettiğiniz lüks tatili Titanic Luxury Collection Bodrum’da yaşayın. 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.