THY'den seyahat acentelerine yönelik yeni platform

Türk Hava Yolları (THY), seyahat acentelerine özel içerik ve hizmetler sağlayacak ''TKCONNECT'' adlı dağıtım platformunu devreye aldığını duyurdu.

16/05/2024 12:48
THY'den seyahat acentelerine yönelik yeni platform

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, TKCONNECT platformu, THY'nin farklılaştırılmış bilet ücretleri de dahil olmak üzere seyahat acentelerine sağladığı ayrıcalıklar, özel promosyon ücretler, görsellerle desteklenebilir zengin içerikler, fazla bagaj, koltuk seçimi, özel ekipman gibi ek hizmetlere yönelik avantajlı ücretleri içeriyor.

THY Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, Airporthaber'in aktardığına göre, yeni uygulamaya ilişkin, ''Yeni dağıtım yeteneği platformumuz TKCONNECT, yolcu deneyimlerini geliştirme ve ticari ortaklarımızı destekleme misyonları noktasında önemli bir kilometre taşı olacak. THY olarak her zaman ileri teknolojiyi kullanıcı dostu olarak sunma amacımızın bir sonucu olan TKCONNECT’i iş ortaklarımızın ve seyahat acentelerimizin istifadelerine sunuyoruz." dedi.

1 EKİM 2024'TEN SONRA GDS ÜZERİNDEN YAPILAN REZERVASYONLARDA EK ÜCRET UYGULANACAK

TKCONNECT, kullanıcı ara yüzüyle seyahat acentelerine rezervasyon, biletleme ve biletleme sonrası hizmetleri basitleştiren kullanıcı dostu web tabanlı rezervasyon portalı ile anlık ücret, envanter ve ek hizmet fırsatları sağlıyor.

Henüz TKCONNECT'e dahil olmayan acenteler, Global Dağıtım Sistemleri (GDS) üzerinden THY'nin mevcut içeriğine erişebilmeye devam edecek. Ancak 1 Ekim 2024 itibarıyla GDS üzerinden yapılan rezervasyonlarda dağıtım maliyetleri açısından ek ücret uygulanacak.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.