The Ritz-Carlton, Istanbul’dan patili dostlar için özel odalar

The Ritz-Carlton, Istanbul evcil hayvan dostu otel olarak ilk adımlarını atıyor. Konuklarını evcil hayvanlarıyla birlikte ağırlamaya başlayan otel, 15 kilo altı patili dostların konaklaması için özel olarak tasarlanan odalarıyla fark yaratıyor.

20/11/2023 21:58
The Ritz-Carlton, Istanbul’dan patili dostlar için özel odalar

The Ritz-Carlton, Istanbul, yeniliklerine bir yenisini ekliyor. Kapılarını köpek dostlarıyla konaklayan misafirlerine açan The Ritz-Carlton, Istanbul, tüm aile için güvenli ve seçkin bir ağırlama sunuyor.

Otel, 15 kilo altındaki köpek dostlarının konaklayabileceği odalarını hizmete açıyor. Evcil hayvanların tüm ihtiyaçları düşünülerek özel olarak tasarlanan odalarda; yataklar, havlular ve evcil hayvan oyuncaklarına kadar tüm detaylar sağlanıyor. 

Köpek dostları için odalarda bulunan lezzetli ve sağlıklı mamaların yanı sıra otelin farklı bölümlerinde köpeklerin yeme-içme ihtiyaçlarını karşılayabileceği alanlar bulunuyor. 360 derece manzaraya sahip otelin teras alanı The Roof’ta ise misafirler, evcil hayvanlarıyla eşsiz İstanbul siluetinin keyfini çıkarabiliyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Tüm güncellemelerden e-posta yoluyla haberdar olun.