The Mesopotomia Managed by Dedeman, Batman'da hizmete giriyor

Dedeman Hotels'in 'Managed by Dedeman' markasının üçüncü oteli The Mesopotomia Managed by Dedeman, bu yıl kapılarını misafirlerine açacak.

07/03/2024 13:05
The Mesopotomia Managed by Dedeman, Batman'da hizmete giriyor

Dedeman’ın yeni durağı, Mezopotamya’nın binlerce yıllık geçmişinden izler taşıyan tarihi güzellikleri ve kültürel çeşitliliğinin yanı sıra, Anadolu’nun yüzyıllar öncesine dayanan misafirperverlik anlayışını yaşatan Batman oldu.

Konumuyla iş ve tatil amaçlı konaklamaların adresi olmaya hazırlanan The Mesopotomia Managed by Dedeman, Batman’ı Dedeman misafirperverliği ile tanıştıracak. The Mesopotomia Managed by Dedeman 'Managed by Dedeman' markasının üçüncü oteli olacak.

The Mesopotomia Managed by Dedeman’ın imza töreni, 15 Şubat 2024 tarihinde, Dedeman Hotels & Resorts International ve EMN-GRUP arasında iki markanın da yönetim kurulu, yöneticileri ve çalışanlarının katılımıyla gerçekleşti.

GAP bölgesinin öne çıkan şehri

Tarih boyunca pek çok uygarlığa ev sahipliği yapan Mezopotamya’nın kalbinde yer alan Batman, tarih ve kültürle iç içe atmosferi ile GAP bölgesinin önemli şehirlerinden biri arasında yer alıyor. Mağaraları, köprüsü, ören yeri ve yol geçen hanı ile 12 bin yıllık geçmişi yaşatan Hasankeyf, Malabadi Köprüsü, Dara Mezopotamya Harabeleri, kaleleri ve daha birçok tarihi-doğal güzellikleri ile yerli ve yabancı ziyaretçilerin seyahat rotalarında önemli bir yer ediniyor.

Bu sene kapılarını açacak

Şehrin merkezinde, ulaşım akslarının tam ortasında, havalimanına 3 km uzaklıkta yer alan The Mesopotomia Managed by Dedeman, Batman’ın tarih ve kültürle iç içe eşsiz atmosferine uyumlu dokusuyla misafirlerini binlerce yıllık geçmişe uzanan bir zaman yolculuğuna çıkaracak. Dedeman’ın büyüme stratejisi kapsamında yarattığı 9 markasından biri olan “Manage by Dedeman” ile hizmete açılacak otel, bu sene misafirlerini ağırlamaya başlayacak.

Farklı konaklama seçenekleri ile tüm kitlelere hitap edecek

Geniş aile odaları, farklı büyüklükteki süitlerinden oluşan 77 odası, Türk ve Mezopotamya mutfağının en seçkin lezzetlerini buluşturduğu restoranı, en yeni teknolojilerle donatılan 180 kişilik konferans salonu, fuaye alanı olarak da hizmet veren 100 kişilik toplantı salonu ile kentin en işlek caddesi üzerinde tüm misafir kitlelerine hitap eden konaklama seçenekleri sunacak.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.