The Bodrum Edition'a yeni genel müdür

Geçtiğimiz yıllarda The Bodrum Edition Otel Müdürlüğü ve W İstanbul ile The Ritz - Carlton Residences İstanbul Genel Müdürlük görevlerini üstlenen Mustafa Bulmuş, Nisan ayı itibarıyla The Bodrum Edition’ın yeni genel müdürü olarak göreve başladı.

08/05/2023 12:00
The Bodrum Edition'a yeni genel müdür

Yıllar içinde turizm ve otelcilik sektöründe güçlü bir birikim kazanan Mustafa Bulmuş, deneyimlerini yeni görevinde başarıyla uygulamaya hazırlanıyor. Mustafa Bulmuş aynı zamanda The Reykjavik Edition ve Times Square Edition gibi global Edition açılış projelerinde önemli görevler aldı. Gücünü atikliğinden ve azminden alan Mustafa Bulmuş edindiği otel yönetimi deneyimi, operasyonel açıdan mükemmelliği yakalama ve misafir memnuniyetine olan tutkusu sayesinde sektörde sonuç odaklı olmayı önemseyen bir lider haline geldi.

Yeni görevi için heyecanlı olduğunu belirten Bulmuş, "Bodrum’da son derece profesyonel ve güçlü bir ekibe liderlik edeceğim için gururluyum ve bu yeni yolculuğa dair oldukça heyecanlıyım. The Bodrum Edition’ın 6. sezonuna start vermek için sabırsızlanıyorum’’ dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.