Tatilsepeti'nden yüzde 40’a varan indirimli kış tatili fırsatları

Tatilsepeti sömestir nedeniyle yüzde 40’a varan indirimli kış tatili fırsatlarını derledi. Kişi başı 500 Lira'dan başlayan günübirlik turlar ve geceliği kişi başı 600 Lira'dan başlayan fiyatlara bazı otellerde 2 çocuk ücretsiz seçeneği eşlik ediyor.

22/01/2024 21:31
Tatilsepeti'nden yüzde 40’a varan indirimli kış tatili fırsatları

Tatilsepeti sömestir nedeniyle yüzde 40’a varan indirimli kış tatili fırsatlarını derledi. Kişi başı 500 Lira'dan başlayan günübirlik turlar ve geceliği kişi başı 600 liradan başlayan fiyatlara bazı otellerde 2 çocuk ücretsiz seçeneği eşlik ediyor. Kayak sevenler için yurtdışında Bansko Kayak Turları alternatif olarak öne çıkarken, trenli Doğu Ekspresi Turları ise en çok talep gören rotalardan biri. Sıcak sevenler güney ve Ege otelleri ile Kıbrıs’ı veya termal tatili tercih ederken; ara tatili Avrupa şehirlerini keşfetmek için değerlendirenler de var.

Okullar ara karne için zil çaldı, ‘sömestir turları’ en çok aranan tatil seçenekleri arasında üst sıralarda yerini almaya başladı. Her bütçeye ve her bölgeye özel tatil fırsatlarıyla öne çıkan Türkiye’nin online seyahat acentesi Tatilsepeti’nde kişi başı 500 Lira'dan başlayan günübirlik kayak turlarına, geceliği kişi başı 600 Lira'dan başlayan otel fiyatlarına erişmek mümkün. Termal otellerde yüzde 40’a varan indirim ve 2 çocuğun ücretsiz olduğu kampanyalı turlar ilgi çekerken, Kıbrıs ve Antalya otelleri de kış rotasında daha sıcak iklim sevenler tarafından tercih ediliyor. Kıbrıs otellerinde kişi başı 1700, Antalya otellerinde ise 1400 TL’den başlayan fiyatlarla 2 çocuğa kadar ücretsiz tatil planlamak mümkün.

Her mevsim Avrupa şehirlerinde keşfe çıkmak isteyenlerin tercihi

Kış mevsimini bembeyaz örtüde doya doya yaşamak isteyenler ve kayak sevenler ise 139 Euro’dan başlayan 4 gecelik Bansko Turları’nı tercih ediyor. Her mevsim Avrupa şehirlerinde keşfe çıkmak isteyenlerin tercihi ise İtalya turları. Roma, Venedik, Milano, Floransa şehirlerini gezebileceğiniz 6 gecelik bir tur kişi başı 449 Euro’dan başlıyor.

Tatilsepeti’nin sömestir ve kış tatili için önerdiği ve tercih edilen bir başka rota ise Doğu Ekspresi Turları. 7999 TL’den başlayan fiyatlarla uçaklı, Kars, Çıldır Gölü veya Erzurum alternatifli turlar bu rotanın en gözde turları arasında öne çıkıyor. Tren, uçak biletleri, rehberlik ve yarım pansiyon konaklamanın dahil olduğu Doğu Ekspresi turunda Ani Harabeleri, Taş Han, Çıldır Gölü ve Sarıkamış’ı gezip keşfetmek mümkün. Tatilsepeti’nin sömestir turları kategorisiyle arama imkânı sunan portalında bütçeye ve rotaya göre en uygun tatili seçip planlamak mümkün.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.