Taksim'de saç ektiren turistlerin pansuman kavgası... Tekmeler havada uçuştu

Taksim'de bir merkezde saç ektiren iki turist operasyonun ardından pansuman yapılmasını istedi. Yapılmayınca da, İstiklal Caddesi'nin ortasında esnafla tekme ve yumruklarla birbirlerine girdiler.

27/10/2023 12:27
Taksim'de saç ektiren turistlerin pansuman kavgası... Tekmeler havada uçuştu

Taksim'de bir merkezde saç ektiren iki turist operasyonun ardından pansuman yapılmasını istedi. Yapılmayınca da, İstiklal Caddesi'nin ortasında esnafla tekme ve yumruklarla birbirlerine girdiler. Yoldan gelip geçenler kavgayı şaşkınlıkla izlerken, polis güçlükle ayırdı. Turist daha sonra Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü.

Taksim İstiklal Caddesi’nde yabancı uyruklu iki şahıs, saç ektirme operasyonunun ardından pansuman yapılmadığını iddia ederek esnafla tekme ve yumruklarla kavga etti. Şahıslardan biri ardından götürüldüğü hastanede uzun süre güvenliklerle tartıştı. Yaşananlar vatandaşların cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi.

Caddenin ortasında esnafla turistlerin tekme ve yumruklu kavgası

Olay, Beyoğlu Taksim İstiklal Caddesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, yabancı uyruklu iki şahıs, saç ektirme operasyonu için geldiği yerde pansuman yapılmadığını ve iltihap kapma durumu olacağını belirtti. Bunun üzerine merkezde tartışma çıktı.

Yaşanan tartışma bir anda caddenin ortasında esnafla tekme ve yumruklu kavgaya dönüştü. Vatandaşların şaşkınlıkla izlediği kavgayı olay yerine gelen polis ekipleri güçlükle ayırdı. Olayın ardından Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülen şahıs, burada da güvenliklerle uzun süre tartıştı. (İHA)


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.